Єврокомісія оприлюднила деталі фінансування для України на 90 мільярдів
Ухвалене в останню хвилину в грудні компромісне рішення має на меті закрити передбачуваний дефіцит фінансування України на 2026-2027 роки на суму 140 млрд євро. >>
Шахов, який нібито лікується за кордоном, так жодного разу і не з’явився на судові засідання
Колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання прокурора САП та оголосила у розшук народного депутата України Сергія Шахова, якого обвинувачують в декларуванні недостовірних відомостей.
Як інформує Україна молода, про це стало відомо із відео засідання ВАКС 31 березня
«Обвинуваченого Шахова Сергія Володимировича… оголосити в розшук. Зупинити судове провадження щодо обвинуваченого Шахова до його розшуку. Ухвала оскарженню не підлягає», - зазначила головуюча суддя Віра Михайленко.
Повідомляється, що про розшук нардепа клопотав прокурор САП. Він пояснив, що Шахов упродовж 7 місяців так і не з’явився в суд і не надав жодних належним чином затверджених документів, які б підтверджували, що він перебуває на лікуванні і не може прибути в засідання.
У суді була присутня захисник нардепа, яка зазначила, що Шахов вчергове не з’явився в засідання, бо "продовжують існувати причини, які були на минулому засіданні", зокрема, він нібито з "20 лютого продовжує перебувати на лікуванні у місті Бішкек".
Але документів, які б підвереджували перетин Шаховим кордону з Киргизькою республікою, адвокат не надала. Також вона не змогла сказати, як довго нардеп перебуватиме на лікуванні.
Суддя Михайленко іронічно спрогнозувала, що "Шахов видужає від усіх своїх хвороб десь у березні чи квітні наступного року, коли закінчиться строк давності притягнення до відповідності за цим кримінальним правопорушенням".
У серпні 2022 року НАБУ і САП направили в суд справу діючого народного депутата Сергія Шахова щодо недекларування майна на суму 87, 6 млн грн.
Як повідомляла УМ,колегія суддів ВАКС вирішила примусово притягти народного депутата Шахова до суду після його чергової неявки. Він підозрюється в декларуванні недостовірної інформації на суму майже 88 млн гривень.
Ухвалене в останню хвилину в грудні компромісне рішення має на меті закрити передбачуваний дефіцит фінансування України на 2026-2027 роки на суму 140 млрд євро. >>
На території Дніпропетровської, Запорізької та Львівської областей 20 січня проходять обшуки за фактом розкрадання державних коштів у сфері вивезення та захоронення побутових відходів, повідомила Нацполіція. Слідчі дії тривають, зокрема, у мерії Дніпра. >>
У відповідь на запит нардепа Ярослава Железняка Міноборони повідомило, що колишній керівник Офісу президента Андрій Єрмак не звертався до жодного ТЦК та СП з бажанням пройти військову службу. >>
На засіданні 13 січня Верховна Рада України звільнила двох міністрів — голів Міноборони та Мінцифри Дениса Шмигаля та Михайла Федорова, а також голову СБУ Василя Малюка. >>
Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки не підтримав проєкт постанови про звільнення Голови Служби безпеки України Василя Малюка. >>
На підготовку своїх військ до розгортання в Україні в разі згоди російського диктатора путіна на припинення вогню, Велика Британія витратить 200 млн фунтів стерлінгів. >>