Парад маразмів: на росії оголосили в розшук американського сенатора Грема
Американського сенатора Ліндсі Грема за фактом висловлювань оголосило в розшук міністерство внутрішніх справ росії. >>
Лідер КНР відмовився купувати більше російського газу, оскільки має інші пропозиції. (Фото з відкритих джерел)
Російський диктатор володимир путін не зміг переконати лідера Китаю Сі Цзіньпіня укласти нові енергетичні угоди між країнами: Пекін відмовився збільшити обсяги закупівель російського газу.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Bloomberg, у матеріалі, опублікованому 22 березня.
За даними видання, путін пропонував суттєво збільшити постачання газу до Китаю за рахунок будівництва нової гілки магістрального газопроводу «Сила Сибіру».
Запуск «Сили Сибіру-2» дозволив би збільшити постачання щонайменше на 50 млрд кубометрів.
Однак Сі Цзіньпін не дав «навіть натяку» на прогрес у питанні будівництва нової гілки газопроводу. Китай готовий співпрацювати з росією у деяких сферах, але водночас країна хоче уникнути можливого введення жорстких економічних санкцій.
Крім того, у КНР є багато інших пропозицій щодо постачання газу, зокрема, від Катару, США та Туркменістану.
«Для Китаю це ринок покупця. Китай може чекати скільки завгодно довго, доки росія не зробить надзвичайно вигідну пропозицію. Додатковий газ зараз не потрібен, особливо після проблем в економіці, які проявилися через карантин», – заявив експерт Бетт Оджерел.
Нагадаємо, Сі прилетів до Москви 20 березня, його візит тривав дві доби. У ході переговорів лідер Китаю та путін обговорили «конструктивну роль» Китаю в «українському питанні».
Після переговорів із Сі російських диктатор заявив, що мирний план Китаю може стати основою для припинення війни проти України.
Як повідомляла УМ, президент Китаю Сі Цзіньпін зробив першу заяву після прибуття в Москву, де у нього запланована зустріч з російським диктатором Володимиром Путіним.
Американського сенатора Ліндсі Грема за фактом висловлювань оголосило в розшук міністерство внутрішніх справ росії. >>
Спеціальний представник уряду Китаю Лі Хуей, імовірно, намагався переконати європейських візаві (керівників ЄС та окремих лідерів країн-членів), що їм потрібно закликати до припинення вогню в Україні. >>
Москва та Мінськ офіційно домовилися про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. >>
Травень завдяки насиченим закордонним вояжам президента Володимира Зеленського виніс внутрішню політичну кухню України на міжнародні локації, продемонструвавши як позитивні моменти, так і певну політичну авантюру. >>
У легіоні «Свобода Росії», в якому на боці України воюють росіяни, заявили, що розпочали створення у Бєлгородській області Російської Федерації «демілітаризованої зони». >>
Голова постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв заявив, що члени асамблеї Альянсу одностайно визнали злочини Росії проти України геноцидом, а терористичний режим в Росії – рашизмом. >>