Росію порвуть на частини в разі прогашу у війні – Медведєв

10:54, 22.02.2023
Росію порвуть на частини в разі прогашу у війні – Медведєв

медведєв, як і путін прекрасно розуміють, що їх та росію вцілому очікує в недалекому майбутньому.

Дмитро Медведєв, заступник голови Ради безпеки росії заявив, якщо путін програє у війні проти України, то Росію розірвуть на частини, і вона перестане існувати.

 

Як інформує УМ,  Медведєв написав 22 лютого в Telegram у відповідь на заяву президента США Джо Байдена.

 

«Якщо Росія зупинить СВО (так росіяни називають війну проти України – ред.), не добившись перемоги, – Росії не буде, її порвуть на частини, - написав, зокрема, Медведєв.

 

Водночас заступник голови Радбезу запевняє, що війна в Україні нібито закінчиться, "якщо США перестануть постачати зброю київському режиму".

 

Медведєв також назвав звернення Байдена до росіян про те, що США не збиралися і не збираються нападати на росію, "нечесним і безглуздим".

 

Водночас російський чиновник традиційно намагався якось образити Байдена, вживаючи стосовно нього фрази "старечий маразм", "дивний дід, який говорить з розгубленим виглядом із Польщі".

 

Медведєв продовжує повторювати наративи, що США – це "ворожа держава, яка випромінює ненависть" до Росії.

 

Заступник голови Радбезу рф також взявся якось проаналізувати майже 2-годинне послання президента Росії Володимира Путіна до Федеральних зборів. Він зупинився на призупиненні російської участі в договорі про стратегічні наступальні озброєння.

 

Медведєв укотре заявив, що "якщо США хочуть поразки росії, то ми стоїмо на порозі світового конфлікту", і знову почав погрожувати, що в такому разі Росія "має право захищатися будь-якою зброєю, включно з ядерною".

 

Як повідомляла УМ, на тлі візиту Байдена до Європи рф невдало випробувала балістичну ракету «Сармат».