Нідерланди передали ВМС ЗСУ протимінний корабель «Генічеськ», фото
У межах коаліції морських спроможностей Нідерланди передали Військово-морським силам ЗСУ протимінний корабель класу Alkmaar. >>
Європейський союз вирішив ще рік «перевиховувати» росію санкціями (Фото з відкритих джерел)
Рада Європейського союзу вирішила продовжити дію запроваджених через війну в Україні санкцій щодо Росії ще на рік, тобто до 24 лютого 2024 року. Рішення набуде чинності 22 лютого.
Як інформує Україна молода, відповідне рішення опубліковане в Офіційному журналі Євросоюзу.
«Європейський союз залишається непохитним у своїй підтримці суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і прихильний до повної реалізації політики невизнання щодо незаконної російської анексії», – йдеться в документі.
Союз не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію українських територій Російською Федерацією як порушення міжнародного права.
«Зважаючи на триваючі незаконні дії Російської Федерації проти України, обмежувальні заходи мають бути продовжені до 24 лютого 2024 року», – наголошується в рішенні.
Рішення набуде чинності 22 лютого і стосується санкцій, які було запроваджено 23 лютого 2022 року «у відповідь на незаконне визнання, окупацію або анексію Російською Федерацією деяких районів України, що не контролюються урядом».
Як відомо, Європейський Союз має намір включити до десятого пакету санкцій проти РФ трьох російських державних діячів.
Глава МЗС Литви Ландсбергіс запропонував запровадити проти «Росатому» часткові санкціі. На його думку, ЄС міг би ввести санкції проти російської атомної галузі, дозволивши при цьому державам, які мають контракти з «Росатомом», виконувати поточні домовленості.
Як повідомляла УМ, російські активи на понад 19 млрд доларів (17,6 млрд швейцарських франків) заблокував швейцарський банк Credit Suisse – це третина всіх задекларованих російських активів у Швейцарії.
У межах коаліції морських спроможностей Нідерланди передали Військово-морським силам ЗСУ протимінний корабель класу Alkmaar. >>
Президент Зеленський, посилаючись на дані розвідки, заявляє, що невдоволення росіян правителем Кремля Володимиром Путіним продовжує зростати, а рівень підтримки правлячої партії "Єдіная росія" — падати. >>
СБС ЗСУ 13 червня завдали ураження по заводу “Кримський титан”, який забезпечує військове виробництво діоксидом титану та сірчаною кислотою. >>
Угорщина та Україна офіційно уклали «історичну» угоду щодо прав етнічної угорської громади, яка проживає в Закарпатській області – заявив Прем’єр-міністр Петер Мадяр. >>
ФІДЕ - Міжнародна федерація шахів - покарала російську федерацію шахів (РФШ) трирічним відстороненням від членства за діяльність на тимчасово окупованих територіях України. >>
У тимчасово окупованому Криму та Краснодарському краї рф в ніч проти 11 червня лунали вибухи. >>