Глава Пентагону радо зустрів Резнікова на дев’ятому «Рамштайні»

11:08, 14.02.2023
Глава Пентагону радо зустрів Резнікова на дев’ятому «Рамштайні»

Україна покладає величезні надії на дев"ятий "Рамштайн".

На зустріч у форматі «Рамштайн» у Брюсселі у вівторок 14 лютого прибув Глава міністерства оборони України Олексій Резніков - зустрівся зі своїм американським колегою Ллойдом Остіном.

 

Як інформує УМ, про це 14 лютого Остін написав у Твіттері.

 

«Завжди приємно зустрітися з моїм хорошим другом і українським колегою Олексієм Резніковим. 50+ країн-учасниць UDCG (Контактної групи з питань оборони України – ред.) об’єдналися з вами в цій боротьбі за суверенітет і самооборону України», - наголосив глава Пентагону, опублікувавши відео моменту зустрічі із Резніковим.

 

Як відомо, 14 лютого у Брюсселі відбудеться засідання Контактної групи з питань оборони України (так званий «Рамштайн-9»).

 

Міністр оборони України Олексій Резніков зазначив, що головними питаннями порядку денного є: захист українського неба, в тому числі – через залучення авіаційної платформи; розбудова «танкової коаліції»; формування запасу міцності щодо боєприпасів; тренінгові програми для українських воїнів; стабільність підтримки – логістика, обслуговування, ремонт, практична реалізація «Військового шенгену».

 

Очікується, що країни-партнери оголосять про кількість танків для України та терміни їх надання.

 

Попереднє засідання у форматі «Рамштайн» відбулося 20 січня на американській військовій базі у Німеччині. Учасники погодилися надати Україні військову техніку на мільярди доларів, включаючи бронетехніку і боєприпаси, необхідні для відсічі військ рф.

 

Як повідомляла УМ, на «Рамштайні» міністри оборони країн НАТО говоритимуть про винищувачі для України.