Психопат путін має постати перед Міжнародним трибуналом за злочини проти України-2

18:10, 10.02.2023
Психопат путін має постати перед Міжнародним трибуналом за злочини проти  України-2

Знайшлися експерти, які не побоялися відкрито заявити про психічний стан здоров’я путіна.

Завершення. Початок матеріалу читайте за посиланням.

 

Після обрання путіна втретє президентом росії колишній президент СРСР Михайло Горбачов відзначив такі його риси характеру: «мстивість, злопам’ятство, образливість», що, на думку Горбачова, є недопустимо для політика, який обiймає такий високий пост.

 

Шведське прислів’я говорить: «Коли Бог хоче покарати народ, то відбирає розум у короля».

 

Прикладом злопам’ятства і мстивості кремлівського фюрера можуть  яскраво служити жахливі варварські бомбардування, ракетні удари і артилерійські обстріли Харкова, де вперше прозвучала приспівка (кричалка) футбольних фанатів «путін — ХУ*ЛО!».

 

Вболівальники харківського футбольного клубу «Металіст» дали путіну його  нове  ім’я – ХУ*ЛО, яке стало відомим у всьому світі. Тепер, в якій би  країні, хто б на сказав це слово, всі знають про кого йде мова – путіна.

 

Лише після повномасштабного вторгнення росії в Україну знайшлися експерти, які не побоялися відкрито заявити про психічний стан здоров’я «кривавого кремлівського карлика» путіна.

 

Російський диктатор путін живе у двох реальностях і, схоже, страждає на шизофренію. Таку думку у квітні 2022 року висловила психотерапевт Олена Рихальська, пише “Апостроф”.

 

“Як психотерапевт можу сказати, що в поведінці путіна дуже багато схожого на шизофренію. Це правда. Що таке шизофренія? Скажу швидко, щоб людям було зрозуміло, простими словами. Це коли у людини дві реальності. Це дві реальності: є одна, є інша”, – пояснила Рихальська.

 

У липні 2022 року американський психіатр, професор Каліфорнійського університету Джеймс Феллон після довгого спостереження за путіним зробив висновок про його психічний стан здоров’я, яким підтвердив психічні розлади і діагноз московського фюрера, які я опублікував п’ять років тому (квітень 2017 р.).

 

Зупинимося детально на результатах його дослідження. Джеймс Феллон кілька років уважно стежить за діями путіна, щоб відтворити хід його думок щодо рішень, які ухвалюються, пише The Insider. Професор Фелон спеціалізується на психопатичних розладах особистості. Щоб переконатися у правильності діагнозу, він спілкувався з керівниками України, представниками керівництва Росії, Чечні, Білорусі та Німеччини, а також прочитав усе, що зміг знайти про виховання і становлення російського диктатора.

 

"Не можна просто побачити когось по телевізору і сказати "це психопат", — підкреслює психіатр. — Але, на мій погляд, у путіна дійсно були важливі передумови для розвитку так званих розладів особистості кластера B — найнебезпечніших, враховуючи психопатію і нарцистичний розлад особистості".

 

Що таке психопатія?

 

Для опису цього розладу Феллон використовує визначення, запропоноване американським психіатром Герві Клеклі. У 1941 році в книзі "Маска розсудливості" він описав психопата як людину, яка виглядає нормальною і робить все для підтримки цієї ілюзії. Проте всіх психопатів вирізняє низька емоційна емпатія. Всі вони маніпулятори, егоїсти та агресори, яким недоступне почуття жалю, каяття чи провини. При цьому вони черстві та ставлять себе над усіма.

 

Психіатр зазначає, що психопати поділяються на первинних і вторинних. У перших розвиток патології обумовлений процесом, який називається "епігенетичним маркуванням" і проявляється вже у перші роки життя. Через травми та вплив гормонів стресу регуляція ключових генів змінюється майже незворотно, це впливає на гормони в лобовій та скроневих частках головного мозку. Зміни в психіці вторинних психопатів, яких також називають соціопатами, викликані емоційним, фізичним, сексуальним насильством або цькуванням, і частково оборотні.

 

Поведінка психопатів обох типів сильно відрізняється: соціопат знає, що чинить аморально, але може зупинитися, психопат впевнений, що робить правильно, вірячи у свою правоту.

 

"Це невід'ємна риса особистості справжнього первинного психопата: він ніколи не сумнівається, що чинить як треба, — каже Джеймс Феллон. — Це не вдавання і не спроба нормальної людини виправдати свою провину. Саме до цього типу психопатів і належить, на мій погляд,  путін".

 

Психіатр наголошує, що психопати завжди шукають у жертвах слабкість, саме вона їх провокує. Не маючи можливості відчувати емоції, вони за таких умов уміють їх зчитувати, добре розуміються на чужих почуттях, страхах, тригерах і бажаннях. За допомогою цих знань психопати маніпулюють жертвами, отримуючи бажану реакцію, гроші, секс або просто насолоджуючись почуттям контролю.

 

"Ключовий метод путіна — не дати своїм противникам зміцніти, а завдати удару в момент їхньої найбільшої слабкості, — зазначає Феллон. —  Самодисциплінованим психопатам вистачає терпіння вичікувати місяці, роки, хоч 10 років, поки їхня жертва не виявить уразливість".

 

Крім цього російського диктатора можна віднести до злоякісних нарцисів, також у ньому проявляються риси садиста. "Гірше просто не буває", — констатує психіатр.

 

На його думку, путіна зробили таким кілька перенесених травм: тяжке дитинство, а згодом — розпад СРСР, який призвів до створення незалежної України. Щось подібне у молодості пережив Гітлер. У 2011 році путін побачив, як у муках помер лівійський диктатор Каддафі. Це  закріпило у путіна глибинний страх — насильницької зміни його режиму. "Усе неявне розкрилося в останні кілька років, а особливо яскраво — останні кілька тижнів до 24 лютого, — зазначає Джеймс Феллон. — путін, як Гітлер, розкрив свою справжню сутність, і стало зрозуміло, що він діє саме як психопат, а не соціопат і точно не як звичайна людина з поганими нахилами".  

 

Диктатори Сталін, Хусейн, Чаушеску, Каддафі, доля яких – страшна смерть. Вони зачекалися на путіна… 

 

Психіатр Феллон упевнений, що в поведінці путіна вбачаються ознаки помутніння розуму: від пихатого нарцисизму він перейшов до параної і ворожої неврівноваженої поведінки. Ймовірно, у його мозку йдуть дегенеративні процеси.

 

Президент путін раніше був на публіці спокійний, холодний і розважливий, проте тепер йому важче володіти собою, це свідчить про те, що він дуже небезпечний. Передбачити його рішення складно, оскільки російський президент втрачає адекватність, - наголосив професор.

 

Отримавши відсіч в Україні, він може почуватися глухим, - впевнений Феллон. Зіткнувшись з опором психопати й агресори губляться і можуть навіть втекти, але путіну тікати нікуди. Тепер він перестав приховувати свої почуття і це робить його ще небезпечнішим, оскільки зберігати імідж холоднокровної людини більше не потрібно.

 

Психопатів відрізняє те, що вони готові піти на що завгодно, аби досягти  своєї мети. Добиваючись свого, путін охоче йде на воєнні злочини, і до застосування тактичної ядерної зброї йому залишився один крок, - зауважив Джеймс Феллон.

 

"Люди з психопатією можуть багато винести, але щойно стрес стає занадто сильним або тривалим, якщо їх зрештою заганяють у кут, вони перестають тримати себе в руках, — підкреслює психіатр. — Неможливо передбачити, коли Путін опиниться в цій точці. Але коли вона настане, він або втече, або захоче знести все і піти до кінця, це тільки здається ірраціональною поведінкою, а насправді він просто перевіряє межі, крапля за краплею, як будь-який хуліган, який перевіряє когось на слабкість. Але якщо не вийде, ми відступимо і скажемо: "О ні, все що ми хотіли — це Донбас".

 

Путін — очевидний первинний психопат-харизматик, який не має наміру відкрито проявляти злість. Такі хижаки відступають, коли одержують впевнену відсіч. Але якщо загнати їх у кут, почнуть оборонятися всіма доступними способами, - каже Феллон.

 

На його думку, найкраща тактика боротьби з психопатами — поступовий і постійний тиск на путіна без різких рухів, щоб не спровокувати ядерну війну. У цих умовах рано чи пізно він обов'язково помилиться.

 

"Зараз вживати різких, радикальних заходів — не найкращий вихід, — упевнений психіатр. — Я не став би вибивати в нього землю з-під ніг. Навіть якщо такий удар зрештою виведе психопата з ладу, в моменті він готовий вас убити", - зазначає професор.

 

Феллон вважає, що путін чекає від України помилкового кроку, який в очах більшості росіян дасть йому право на будь-яку відповідь. Для цього йому потрібен масивний удар із боку України по російському населеному пункту або якась більша мета.

 

Водночас зрозуміло, що в цій війні путіну не перемогти: що більше підтримки отримує Україна, то слабша підтримка самого диктатора в його оточенні. Зрештою, хтось із російських генералів зможе заявити йому, що так чинити не можна. Однак, на думку психіатра, для цього будуть потрібні ще місяці боротьби.

 

"Виходячи з моїх знань військової психології, я вважаю, варто показати путіну, що Захід не зупиниться ні перед чим, — каже Феллон. — Варто створити потужний і обачний союз, який нестиме в собі таке послання для Путіна: "Ти підштовхуєш нас до точки, з якої ми можемо стерти тебе з лиця землі. Ми не хочемо цього робити, але ми можемо".

 

Нагадаємо, раніше доктор Кеннет Деклева заявив, що Путін перебуває в "луна-камері", де не чує інших думок.

 

Деклева працював з 2002 по 2016 рік у Державному департаменті США, зокрема провів 5 років у посольстві США у Москві.

 

В інтерв'ю виданню Esquire він  розповів, що можна зрозуміти з обличчя президента росії, а також проаналізував його дії під час війни в Україні, що призвело до вторгнення, і як путін може діяти далі.

 

Британські ЗМІ також писали, що неадекватну поведінку путіна можна пояснити тим, що він, ймовірно, серйозно хворий. За даними західних розвідок, путін страждає на розлад мозку, який могли спричинити деменція, хвороба Паркінсона або стероїди, які використовують для лікування раку.

 

За висновками експертів, путін має також явні ознаки педофілії. Колеги  путіна з КДБ підполковник Олександр Литвиненко, полковник Сергій Третьяков, заступник директора ФСБ, генерал-полковник Анатолій Трофімов, які знали, що путін — педофіл, бачили оперативні відеозйомки (зберігалися в архіві ФСБ до призначення путіна її директором у 1998 році), де він займається педофілією з хлопчиками, і обговорювали це у своєму колі або оприлюднили цю інформацію (журналіст Артем Боровик), були вбиті.

 

Манія величі

 

Спеціалісти зазначають, що путін усе життя бореться зі своїм почуттям неповноцінності, демонструючи постійно, що він сильний, що він домінуючий «альфа-самець».

 

Президент путін важає себе посланцем небес — месія-рятівник православ’я і «руского міра».

 

Експерти відзначають у путіна явні ознаки манії величі.

 

Щорічно шамани, чаклуни, відьми і церковники проводять на сакральних місцях відповідні ритуали, щоб возвести путіна в сан «Вселенського Володимира Великого (ВВВ) — Володаря Світу». 

 

У росії путіна представляють як захисника «ісконно російських цінностей», яким протиставляють «загниваючий Захід».

 

Процвітаючі Америка та Європа давно поставлені у приклад росіянам як вороги.

 

Політичне керівництво росії вихваляє російське православ’я, а церква і її поводир кіріл вихваляють путіна і виправдовують війну в Грузії, Україні, Сирії.

 

Як у байці Крилова: «За что же, не боясь греха, Кукушка хвалит Петуха? За то, что хвалит он Кукушку».

 

Будуються нові сатанинські храми, золотяться їх куполи.

 

Керівники росії путін, медведєв і члени уряду присутні на всіх великих храмових службах, патріарх і президент — бізнес-партнери, злочинці-мільярдери.

 

Церква і держава в росії — злочинна, політично-релігійна мафіозна терористична організація, яка промиває мозок росіянам, одурманюючи їх божевільними ідеями «руского міра», «триєдиної Русі», «третього Риму», «Святої Русі». Російська держава і церква виховали справжніх шовіністів — російських фашистів.

 

 

У листопаді 2010 року колишній заступник голови уряду РФ Михайло Полторанін під час презентації книжки «Влада у тротиловому  еквіваленті», зазначив: «Росія — це єврейський олігархат на чолі з дуетом путін — медведєв, яких олігархи привели до влади».

 

У березні 2014 року Полторанін заявив: «росія йде до фашизму».

 

З екранів телевізорів, як потік водоспаду, ллється: «вєлікая росія», «встанемо з колін», «повернемо ісконно рускіє зємлі», «ні п’яді не віддамо», «захистимо російську мову», «росія там, де звучить російська мова». І знову — військові паради, танки, літаки, ракети, як у нинішнього диктатора КНДР Кім Чен Ина та свого часу у Сталіна і Гітлера.

 

18 березня 2018 року Жириновський в державній думі рф заявив, що 18 березня росіяни обрали президента росії путіна “Верховним правителем всієї планети Земля, керівником, начальником семи мільярдів громадян планети”.

 

Депутати російської думи, стоячи, підтримали бурхливими аплодисментами ці слова…

 

У росії створився культ особистості путіна (як Сталіна, Кім Чен Ина,  Гітлера) — путін у танку; за штурвалом винищувача СУ-27 у Чечні; на підводному човні «Новомосковськ» і крейсері «Петро Великий» у Баренцовому морі; за штурвалом літака-амфібії під час гасіння пожежі в Рязанській області; за штурвалом військово-транспортного літака; спускається у батискафі на дно озера Байкал; на лижах у горах; за кермом автомобіля «Лада» під час автопробігу Чита — Владивосток; за кермом комбайна в полі; на мотоциклі серед байкерів; на дельта¬плані; верхом на коні з оголеним торсом; лікує тигрицю; серед дельфінів; в обнімку з котом, собакою, козою, малим леопардом, оленями, зі снайперською гвинтівкою оголений по пояс; на татамі як дзюдоїст; грає в хокей, співає на шоу. І нарешті — монах цілує руку путіна в монастирі.

 

Фото і відео путіна в різних амплуа масово тиражуються по телебаченню, в пресі, в настінних і кишенькових календарях, в Інтернеті.

 

Російський народ в екстазі від такого путіна, як німці при Гітлері, китайці при Мао Цзедуні, північні корейці сьогодні при  Кім Чен Ині або радянські люди при Сталіні!

 

Московському фюреру вдалося шляхом одурманення і брехні переконати населення, що він єдиний «рятівник росії». Розв’язану ним війну в Україні підтримує до 80% росіян.

 

Проте путін не врахував однієї обставини — світ перестав бути закритим, з’явився Інтернет, стало доступним супутникове телебачення і міжнародні ЗМІ.

 

Радянський Союз був закритий залізною завісою, всередині було всемогутнє КДБ, служакою якого був і путін, — можна було безкарно ловити, саджати, відправляти в табори, в’язниці, «психушки», а найбільш неугодних режиму — таємно знищувати.

 

Кадебісту путіну незатишно в сучасних умовах, він так не звик.  Російська брехня і пропаганда — потворне повторення Радянського Союзу. Вони поховали СРСР, поховають і путіна, і росію — останню імперію зла.

 

 

Московський фюрер сам себе перетворив на бункерного старого   нікчемного хворого беззубого пацюка, який боїться власної тіні (на фото). 

 

З урахуванням викладеного та особистих зустрічей і спілкувань з путіним можу зробити такі суб’єктивні ВИСНОВКИ:

 

1. Президент росії путін ні за яких обставин добровільно у відставку НЕ  піде. Владу нікому НЕ передасть ні під які гарантії особистої безпеки.

2. Московський фюрер ніколи НЕ визнає себе переможеним, НЕ  змириться з поразкою і на поступки НЕ піде. Окупаційні війська з  території України, включаючи Крим, путін добровільно НЕ виведе. Це буде рівноцінно  його політичній і фізичній смерті. 

3. Ніяких з переговорів з путіним! Ні за яких обставин! Фізичне усунення його від влади, в тому числі, шляхом вбивства, отруєння  - це   єдиний спосіб не дати кремлівському фюреру розпочати ядерну війну.

 

Пам’ятайте, час зараз грає на стороні воєнного злочинця путіна!  

 

У ситуації, яка склалася у зв’язку з воєнною агресією росії проти України та погрозами путіна застосувати ядерну зброю, відповідно до норм міжнародного права, ст. 51 Статуту ООН, законів війни і  національного законодавства України, фізична ліквідація путіна буде легітимною, правовою, законною і справедливою, як така, що вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією вбивства Усами бен Ладена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ росії лаврова, «виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону»).

 

Більше на цю тему читайте тут.

 

4. Лідери країн «групи Рамштайн» повинні в найближчий час підписати  Договір про створення військово-політичного союзу з Україною (юридично утворити антипутінську військову  коаліцію) і  визначити стратегічну мету, яка, на мою думку, повинна передбачати:

- повну і беззастережну капітуляцію російської федерації (за аналогією капітуляції нацистської Німеччини у травні 1945 року);

- взяття зобов’язань щодо надання Україні необхідної військової,  технічної, матеріальної, медичної, фінансової та іншої допомоги;

- невідкладне надання Україні зброї, яка забезпечить в цьому році повний розгром російських військ і отримання нею Перемоги, що позбавить московського фюрера можливості вести проти України  «затяжну війну» впродовж декількох років «на виснаження»;    

- звільнення окупованих територій і відновлення територіальної цілісності України в кордонах 1991 року, визнаних ООН;

- повне відшкодування Україні збитків, нанесених російською агресією;

- виключення російської федерації зі складу ООН;

- встановлення заборони російській федерації мати ядерну зброю та іншу зброю масового знищення, запровадивши на першому етапі жорсткий постійний  контроль НАТО за її зберіганням з метою  недопущення її використання.

 

The Tiger Lillies та The Hypnotunez зобразили Путіна у новому кліпі з петлею на шиї.

 

Акт капітуляції підписують представники російської влади (які не  вчинили злочинів агресії проти України) без  участі путіна (який на момент підписання повинен бути арештований, повішений або вбитий), Україна як країна Переможець і лідери країн  «антипутінської коаліції». 

 

Підтримую історичну пропозицію президента Польщі Анжея Дуди, який вважає, що капітуляцію росії гарно було б підписати у Переяславі.

 

Під час візиту до Латвії він розповів, що давав таку пораду президенту Володимиру Зеленському.

 

«Зважаючи на нашу історію, на те, як наші дороги колись розійшлися, я тебе дуже прошу, коли ви переможете росію, коли росіяни приповзуть на колінах просити миру —  везіть їх у Переяслав. Нехай там підпишуть мир з вами. Нехай перекреслять цим усі роки російського, радянського впливу і неволі від царських часів», — переповів Дуда розмову із Зеленським. 

 

Слава Україні і ЗСУ! Героям Слава! Смерть путіну і фашистській росії! 

 

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України, кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів», генерал-лейтенант, народний депутат України 2-6 скликань, член ПАРЄ (2006-2010)