Війна всередині війни. Чотири реальні сценарії можливих виборів в Україні
У мирний час вибори — це громадянська війна мирними інструментами. >>
Зеленський, Макрон і Шольц у Парижі. (Фото Офісу президента)
Під час зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцом та президентом Франції Еммануелем Макроном у Парижі Президент Володимир Зеленський підтвердив запит України на важке озброєння та винищувачі.
Як інформує УМ, про це 9 лютого повідомляє Офіс президента України німецьке видання Bild.
"Франція та Німеччина мають потенціал, щоб переломити ситуацію, і саме так я бачу наші сьогоднішні переговори. Що швидше ми отримаємо важке далекобійне озброєння, а наші пілоти - сучасні літаки... то швидше закінчиться російська агресія", - сказав Зеленський на вечері з Шольцом і Макроном у середу в Парижі, передає Офіс президента у четвер.
Макрон повторив, що Росія не повинна перемогти у цій війні, і що Париж, як і Берлін, підтримуватиме Україну у військовому плані стільки, скільки буде потрібно.
Канцлер Шольц запевнив, що Україна належить до європейської сім'ї, і саміт ЄС надішле потужний сигнал солідарності з Києвом.

Зеленський прибув до Парижа у середу ввечері, там у нього відбулася вечеря за зачиненими дверима з лідерами Франції та Німеччини.
Після вечірньої зустрічі в Єлисейському палаці в четвер президенти Франції та України вирушили разом на саміт ЄС, який відбудеться в четвер у Брюсселі.

Як повідомляла УМ, Зеленський і Сунак відвідали бійців ЗСУ на британській військовій базі.
У мирний час вибори — це громадянська війна мирними інструментами. >>
На територію України 13 грудня передали багато білоруських політв'язнів, серед яких одна з найвідоміших ув'язнених Марія Колеснікова та екскандидат у президенти країни Віктор Бабарико. >>
Можливість проведення виборів в умовах правового режиму воєнного стану президент Володимир Зеленський обговорив із представниками Верховної Ради України. >>
Одіозний бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що на фігуранта справи НАБУ і САП "Мідас" Тимура Міндіча в Ізраїлі скоїли невдалий замах. >>
Після корупційного скандалу довкола «плівок Міндіча» внутрішній обвал української влади став очевиднішим. >>
Документ ухвалено 4-5 грудня 2025 року як офіційну Національна стратегія безпеки (National Security Strategy) другої адміністрації Трампа. >>