Герой України Григорій Омельченко нагороджений медаллю Європейського союзу Доброчинності «Європа — союз цінностей»

00:07, 27.01.2023
Герой України Григорій Омельченко нагороджений медаллю Європейського союзу Доброчинності «Європа — союз цінностей»

Герой України, генерал-лейтенант Григорій Омельченко.

Особливого представлення Григорій Омельченко не потребує. Його ім’я широко відоме не лише в Україні, а й за її межами — в Європі, США, Канаді,  на Кубі.

 

Герой України, генерал-лейтенант СБУ, народний депутат ІІ—VІ скликань, член ПАРЄ (2006—2010 рр.), кандидат юридичних наук, доцент.

 

Учасник локальних воєнних конфліктів (воєн), політичних миротворчих місій, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

 

Один з організаторів і керівників Спілки офіцерів України (голова, заступник голови), нині — почесний голова СОУ.

 

Відомий своєю принциповістю під час роботи в українському парламенті,  ООН, ПАРЄ, міжнародних комісіях з питань боротьби з міжнародним тероризмом, попередження воєнних конфліктів та інших.

 

Нагороджений орденами й медалями України, колишнього Радянського Союзу, Республіки Куба, ДРА, Канади, інших країн і міжнародних організацій. Кавалер ордену ООН «Діяння на благо народів» («Єднання»).

 

Часу на отримання нагороди не було

 

У січні 2022 року генерала Омельченка нагородили медаллю Європейського союзу Доброчинності «Європа — союз цінностей».

 

Прибути в Німеччину для отримання нагороди Григорій Омельченко не зміг у зв’язку з концентрацію російських військ на кордоні з Україною та  попередженнями Білого дому, розвідслужб США і Великої Британії про неминучість повномасштабного вторгнення росії в Україну. В цей час він зі своїми побратимами — ветеранами і діючими працівниками спецслужб працював над створення таємної організації «Український СМЕРШ» («СМЕРТЬ РАШИСТАМ») і її структурного підрозділу «Караючий Меч Арея» («Кінець Московського Антихриста»).

 

ЗМІ опублікували цілу серію матеріалів про спільну діяльність «Українського СМЕРШу» зі спецслужбами (ГУР МО і СБУ) і Силами спеціальних операцій України.

Бажаючі можуть прочитати деякі з цих публікацій:

1). Російські окупанти підлягають знищенню як скажені собаки (24.02.2022).

2). Бійці невидимого «Українського «Смершу» одержали наказ без пощади вбивати окупантів (28.02.2022).

3). Час розмов закінчився – в полон не брати: Звернення «СМЕРШУ» (02.03.2022) тощо. 

 

Нагороду генерал Омельченко отримав через рік — на Різдво Христове 7 січня 2023 року. Її доставив в Київ представник Асоціації Європейського союзу Доброчинності країн Німеччини, Австрії, Польщі і Швейцарії професор, багаторазовий почесний доктор Європи, почесний доктор Національної академії педагогічних наук України  Морітц Гунцінгер.

 

 

Медалі «Європа – союз цінностей» (на фото) Григорій Омельченко був удостоєний за багаторічну боротьбу на міжнародному рівні проти агресивної зовнішньої політики росії, викритті злочинної діяльності президента путіна проти миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку, зокрема, в розв’язанні другої війни в Чечні, воєнної агресії проти Грузії, України, Сирії,  знищенні літака з президентом Польщі Лехом Качинським (загинуло 96 осібі збитті пасажирського малайзійського літака МН17 (загинуло 298 людейсеред них – 80 дітей).

 

ЗМІ публікували матеріали цих та інших розслідувань, проведених генералом Омельченко.

 

Літак для президента

 

Ще у січні 2012 року Омельченко з групою експертів встановив, що польський  президентський літак був підірваний у повітрі на дуже низькій висоті (до 15 метрів), що згодом знайшло підтвердження супутниковими фотознімками та висновками експертів.

 

За висновками генерала Омельченка літак був підірваний або вибухівкою, закладеною в салоні літака в районі центроплану (центральна частина крила, що з’єднує праву і ліву площини крила) або термобаричним зарядом, випущеним з ракетного піхотного вогнемета «Джміль» з діоптричним денним і нічним прицілом з прицільною дальність до 1500–1700 метрів.

 

Оперативній групі Омельченка удалося отримати близько сотні невеликих уламків (осколків) польського літака і провести неофіційну (таємну) експертизу. Результати були шокуючі! Більш ніж на 70-ти осколках експерти виявили сліди вибухівки тротилу, гексогену і пентриту. З цих «компонентів», зокрема виготовляються термобаричні заряди для вогнемету «Джміль» різних модифікацій і вибухівку для проведення диверсій в закритих приміщеннях.  

 

Через сім років, у березні 2019 року експерти британської лабораторії судово-вибухових речовин, яка підпорядкована МО Великобританії, ПІДТВЕРДИЛИ висновки неофіційної експертизи генерала Омельченка.

 

Британські експерти дослідили більш ніж 200 зразків осколків польського літака, які їм офіційно надала прокуратура Польщі у травні 2017 року (Омельченко запропонував польській стороні зробити повторний огляд уламків літака в Смоленську і взяти максимальну кількість осколків для проведення експертизи). На більшості отриманих зразків британські експерти виявили сліди речовин, використовуваних для виробництва різного роду вибухівок – тротилу та інших компонентів. Вони були однаковими з тими, які виявила група експертів генерала Омельченка.

 

Більше про це див. тут: «Убивці президента Польщі Лєха Качинського, його дружини, польської політичної і військової еліти не покарані досі».

Детально про терористичну атаку на польський президентський літак читайте на сайтах видань «Україна  молода», «Український репортер», «Гордон» та інші:

«Катинський злочин без покарання» (06.04.2016);
«Катинь-2 – злочин Російської Федерації» (08.04.2016);
 

Матеріали розслідування і публікації надіслані польській стороні.

14 грудня 2022 року Сейм республіки Польща визнав «російську федерацію державою, що підтримує тероризм та вживає терористичних заходів".

 

У тексті постанови, прийнятої Сеймом, також зазначено, що «росія несе пряму відповідальність за катастрофу літака ВПС Польщі (рейс 101) у Смоленську в квітні 2010 року, в якій загинули 96 осіб, що перебували на борту, зокрема президент Республіки Польща Лех Качинський, польські урядовці, вищі польські військові командири та військові командири країн-членів НАТО, а також депутати польського парламенту».

 

Малайзійський рейс МН17

 

Генерал Омельченко встановив повний склад російських військових (рядових, сержантів і офіцерів) і вищого командування ЗС росії, які є співучасниками вчинення терористичного акту, направленого на навмисне збиття малайзійського пасажирського літака МН17, що призвело за загибелі 298 людей.

 

Матеріали власного розслідування Омельченко опублікував у ЗМІ. Публікації направив у  Генеральну прокуратуру Нідерландів, Міжнародну слідчу групу і Посольство Королівства Нідерландів в Україні.

 

Із результатами розслідування Омельченка Ви можете  ознайомитися тут.

 

На думку редакції «Українського репортера», висловлену у березні 2020 року, звіт Григорія Омельченка є юридичним і політичним обвинувальним вироком не лише диктатору Путіну і його злочинному режиму, але й сильним світу цього, які ведуть закулісні торги на крові українців і вбитих пасажирів літака МН17. Подальші події повністю підтвердили редакційну версію.

 

Читайте також статтю генерала Омельченка «Путін – терорист №1», опубліковану 6 жовтня 2016 року на сайті Портал українських офіцерів.

     

Попереджав, що буде агресія росії проти Грузії і України

 

Будучи членом ПАРЄ, у квітні 2008 року на засіданні Політичного комітету і на сесії Парламентської асамблеї генерал Омельченко попередив, що впродовж півроку росія вчинить воєнну агресію проти Грузії, окупує її території – Південну Осетію і Абхазію, визнає їх незалежність і розмістить там свої військові бази (що і трапилося в серпні 2008 року).

 

Для запобігання цьому Омельченко пропонував створити комісію з питань раннього попередження воєнних конфліктів в Європі. Не прислухалися. Комісія була створена лише після завершення російської воєнної агресії проти Грузії, яку тодішній президент росії медведєв назвав "примушенням Грузії до миру".

 

На міжнародних форумах Омельченко різко критикував ООН, ОБСЄ, НАТО, ЄС, ПАРЄ та провідні країни світу США, ФРН, Велику Британію, Францію, Китай, які  "проковтнули" анексію 20% території Грузії й змирилися з воєнною агресією росії.

 

На Світовому форумі (Франція, м. Страсбург, 24-25.09.2009), в якому брали участь представники ООН, ПАРЄ, ОБСЄ, НАТО, ЄС, Європарламенту і на сесії ПАРЄ (29.09.2009) генерал Омельченко  попередив, що через п’ять років російська федерація розпочне воєнну агресію проти України і анексує Крим як Південну Осетію та Абхазію в Грузії. Різко засудив агресію росії проти Грузії, анексію її територій і закликав учасників Форуму і Раду Європи не визнавати незалежності самопроголошених республік Південної Осетії і Абхазії та застосувати до росії дієві економічні, фінансові, юридичні і політичні санкції, які б унеможливили в майбутньому здійснення нею чергової агресії.

 

Підлягає фізичному знищенню як Усама бен Ладен

 

У травні 2017 року Омельченко першим опублікував міжнародно-правові обгрунтування фізичного знищення воєнного злочинця путіна.

 

Згідно з висновками генерала Омельченка (кандидат юридичних наук, слідчий МВС, начальник відділу військової контррозвідки СБУ в минулому),  у ситуації, яка склалася у зв’язку з воєнною агресією росії проти України, відповідно до норм міжнародного права, ст. 51 Статуту ООН, законів війни та національного законодавства України, фізична ліквідація Путіна буде легітимною, правовою, законною і справедливою, як така, що вчинена у стані необхідної оборони і крайньої необхідності, за аналогією вбивства Усами бен Ладена (знищення якого, за твердженням міністра закордонних справ росії  сергія лаврова, «виправдано з точки зору міжнародного права і права на самооборону»).

 

Більше про це див. тут.

 

«Врятуй світ – вбий путіна!»

 

На другий день після повномасштабного воєнного вторгнення росії в Україну (26.02.2022 р.) генерал Омельченко публічно звернувся до російських  офіцерів: «Спаси мир – убей путина!» ( повний текст звернення). 

 

Через тиждень  пропозицію  Омельченка «Врятуй світ – вбий путіна» підтримав сенатор США Ліндсі Грем. 4 березня 2022 року на своїй сторінці у Тwitter і в прямому ефірі Fox News американський сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що найпростіший спосіб завершення агресії рф фізична ліквідація путіна кимось із його найближчого оточення.

 

Згодом (13 березня) ідею генерала Омельченка про фізичне знищення путіна  підтримав колишній командувач британської армії полковник Річард Кемп, який заявив, що Захід не повинен виключати можливості вбивства путіна. Про це повідомляє Daily Mail.

 

Кемп вважає, що вбивство путіна може допомогти врятувати тисячі життів, тому НАТО та західні союзники не повинні категорично заперечувати таку можливість.

 

«Усама бен Ладен, голова ІД Абу Бакр аль-Багдаді та командувач Іранської республіканської гвардії Касем Сулеймані  всі вони становили пряму загрозу Заходу. Всі вони були вбиті, щоб протистояти цим загрозам. Президент путін є постійною і смертельною загрозою, яка залишиться, поки він перебуває при владі», – сказав Кемп.

 

На думку полковника Кемпа, путіна могли б скинути, заарештувати чи судити, проте це є малоймовірним.

 

«Якби справа дійшла до вбивства путіна, це могло б бути неприємним для багатьох, але його життя не має більшої цінності, ніж життя тисяч людей, яких він уже вбив в Україні та в інших місцях, і може вбити в майбутньому», – наголосив екскомандувач Кемп.

 

Колишній радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Джон Болтон 10 жовтня 2022 рокув інтерв'ю CBS News заявив, що «путін є законною військовою мішенню»,-пише Dailylviv.com. 

 

Психопат з ознаками садиста і шизофреніка

 

Майже шість років тому генерал Омельченко в газеті «Україна молода»  (12.04.2017 р.) опублікував статтю  «Соціопатія, шизофренія, манія величі і педофілія: усе, що відомо про діагнози Путін», в якій першим обнародував закриті висновками експертів Західної Європи у галузі психології і психіатрії щодо психічного стану здоров’я путіна.

 

Згідно цих висновків: путін — соціопат-психопат, що має ознаки  шизофренії, педофілії, страждає манією величі, у нього присутній нарцисичний розлад особистості, в поведінці яскраво виражені прояви садизму.

 

Для злочинця-психопата жертва — це не людина в загальноприйнятому розумінні, а механізм, засіб задоволення його потреби — сексуальної, матеріальної, самоствердження, отримання абсолютної влади.

 

Він (путін) — мстивий, злопам’ятний, образливий, що є неприпустимо для політика, який займає пост президента країни. У нього все яскравіше проявляються ознаки синдрому hubris syndrome — гіпертрофоване самолюбство, пов’язане з тим, що путін довгий час має абсолютну владу, а також явні ознаки психічно хворого старіючого диктатора, з садистськими розладами здоров’я.

 

На думку фахівців, путіна вже не можна вилікувати від цієї хвороби, оскільки він має патологічну жадобу до абсолютної влади і постійне почуття панічного  страху за своє життя на межі тваринного інстинкту самозбереження, що змусило Путіна, як Гітлера і Сталіна, мати кількох двійників.

 

Кремлівський диктатор має всі ознаки втрати почуття реальності, що може призвести до непередбачуваних, украй небезпечних вчинків, в тому числі —  віддати наказ на застосування ядерної зброї.

 

Загальний висновок психіатрів: президент російської федерації путін є   ПСИХОПАТОМ з садистськими проявами і ознаками шизофренії. Проте він є  осудною особою. Під час вчинення злочинів проти миру, безпеки людства та  міжнародного правопорядку путін усвідомлював свої суспільно небезпечні діяння, керував ними. Він підлягає покаранню, визначеному судом.

 

Спеціалісти інституту судової психіатрії ім. Сербського поставили путіну діагноз: «гіпертоксична шизофренія». За психотипом путін — параноїк, людина оборонної свідомості, яка під впливом зовнішніх складних подій може стати шизофреніком.

 

Російський диктатор путін живе у двох реальностях і, схоже, страждає на шизофренію. Таку думку у квітні 2022 року висловила психотерапевт Олена Рихальська, пише "Апостроф".

 

"Як психотерапевт можу сказати, що в поведінці путіна дуже багато схожого на шизофренію. Це правда. Що таке шизофренія? Скажу швидко, щоб людям було зрозуміло, простими словами. Це коли у людини дві реальності. Це дві реальності: є одна, є інша", - пояснила Рихальська.

 

Британські ЗМІ також писали, що неадекватну поведінку путіна можна пояснити тим, що він, ймовірно, серйозно хворий. За даними західних розвідок, путін страждає на розлад мозку, який могли спричинити деменція, хвороба Паркінсона або стероїди, які використовують для лікування раку.

 

Про психічний стан здоров’я путіна рекомендуємо також прочитати статтю Григорія Омельченка «Ворога треба знати в обличчя. Хто він, Путін (+відео)», яка опублікована на сайті «Українського репортеру» 15 січня 2020 року.

 

Оприлюднені Омельченком матеріали про психічний стан путіна (з посиланням на висновки неназваних ним західних і московських психіатрів) та необхідність фізичної його ліквідації заради порятунку цивілізації викликали лють і ненависть у Кремлі. На адресу генерала посипалися анонімні і неприховані погрози фізичної розправи.

 

Недоумки москалі! Знайшли кого лякати. Генерал Омельченко не раз у своєму житті  проходив через різні погрози і замахи на його життя.

 

Наприклад, у вересні 2000 року президент України Кучма віддав наказ голові СБУ Леоніду Деркачу знищити народних депутатів-офіцерів Григорія Омельченка і  Анатолія Єрмака, які знайшли за кордоном банківські рахунки і нерухомість доньки і зятя Кучми. Аудіозапис про знищення Омельченка і Єрмака передав у парламентську ТСК охоронець президента майор Микола Мельниченко, який записав розмову Кучми і Деркача. Про це повідомила парламентська газета «Голос України» (09.02.2001 р.). Звуковий файл і текст роздруківки записаної розмови був розміщений в інтернеті.

 

Про інші спроби вбити Омельченка (восени 1997 року під його службовий автомобіль була закладена вибухівка з дистанційним управлінням; у  грудні 1999 року був спланований підрив вибухівки біля будинку, де він проживав; 15 травня 2007 року на пішохідному переході біля Верховної Ради  Омельченка на великій швидкості збив автомобіль. В тяжкому стані він був  доставлений у військовий госпіталь. Перші повідомлення в інтернеті:  Омельченко загинув.) читайте у книжці  письменника  Олександра Михайлюти «Воїни «Антимафії» (Київ. «Журналіст України», 2021 – на фото).

 

 

«500 тисяч «баксів» за голову депутата Омельченка» («Голос України», 23.07.1999 р.). «Самый дорогой заказ» («Рабочая газета», 29.07.1999г.).

 

У липні 2022 року американський психіатр, професор Каліфорнійського університету Джеймс Феллон після довгого спостереження за путіним зробив  висновок про його психічний стан здоров'я, яким підтвердив психічні розлади кремлівського карлика, опубліковані Григорієм Омельченком у квітні 2017 року.

 

Експерт Феллон, який спеціалізується на психопатичних розладах особистості, не сумнівається, що Путін — "типовий психопат, та ще й з ознаками садиста". Окрім цього, у російського президента ще присутній нарцисичний розлад особистості. Професор упевнений, що в такому психічному стані Путін надзвичайно небезпечний і здатен використати ядерну зброю.

 

Обгрунтування правових підстав фізичного знищення президента росії путіна, перелік вчинених ним злочинів і висновки психіатрів щодо його психічного стану здоров’я генерал Григорій Омельченко  неодноразово направляв  (травень 2017, жовтень 2018, січень 2021) у Генеральний комітет і Комітет з правових питань ООН, НАТО, ПАРЄ, ОБСЄ і Європарламент.

 

Омельченко рекомендував світовим лідерам вести переговори з путіним виключно з позиції сили, враховуючи при цьому його психічний стан і такі риси характеру як: манія величі, нарцисизм, патологічна  брехливість,  жадібність і панічний страх смерті.

 

Відзначимо, що в серпні 2021 року предстоятель ПЦУ, митрополит Київський і всієї України Епіфаній нагородив генерала Григорія Омельченка орденом святого Юрія Переможця «За віддане служіння Богові й Україні та жертовність у захисті добра і правди».

 

Предстоятель ПЦУ, митрополит Київський і всієї України Епіфаній і Герой України, генерал-лейтенант Григорій Омельченко.

 

Редакція газети «Україна молода» вітає Героя України, почесного голову СОУ, генерал-лейтенанта Григорія Омельченка з високими нагородами і бажає нових успіхів у спільній боротьбі проти путінської фашистської росії – центру планетарного зла, яке буде неодмінно знищене.   

Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!