Час розмов закінчився – в полон не брати: звернення «СМЕРШу»

11:25, 02.03.2022
Час розмов закінчився – в полон не брати: звернення «СМЕРШу»

Герой України Григорій Омельченко закликає знищувати ворога і не брати в полон.

Час звернень до російських військових і батьків, які послали своїх синів вбивати наших дітей, матерів, бомбити дитячі садочки, школи, житлові квартали – ЗАВЕРШИВСЯ!


На момент, коли пишу ці рядки, російські фашистські виродки вбили 352 цивільних, з них – 16 маленьких українців. Поранення отримали 2040 людей, серед яких 45 – діти. Знаю, що коли ви будете читати, вбитих і поранених серед цивільних буде більше. За наказом «кремлівського кривавого карлика» системами залпового вогню і ракетами обстрілюють наші міста. Російські фашисти навмисно б’ють по житлових будинках, лікарнях, пологових будинках, щоб посіяти паніку серед мирного населення. Ми не боїмося. Страху і паніки ворог не дочекається! Взамін отримає люту смерть!


Путінські фашисти знищують пам’ятки культури, займаються мародерством, грабують мирне населення, ведуть себе гірше ніж гітлерівці під час Другої світової війни. 


Від імені нашої таємної організації ветеранів спецслужб«УКРАЇНСЬКИЙ «СМЕРШ» дякую «Українському репортеру» та іншим інтернет-виданням, які обнародували мою статтю «Російські окупанти підлягають знищенню, як скажені собаки» і звернення до російських офіцерів (російською) «Спаси мир — убей Путина!»


Ласкаво просимо до «раю»!

1 березня, зі сходом сонця над Україною, ми ПРИПИНЯЄМО пропонувати російським військовослужбовцям здаватися в полон. Складуть зброюдобровільно – матимуть шанс залишитися живими. В інших випадках в полом брати НЕ БУДЕМО – БУДЕМО ЗНИЩУВАТИ БЕЗ ПОЩАДИ (як заповідали наші пращуриорії-руси)!


Виняток – для білоруських військових, які ще мають шанс відмовитися виконувати злочинний наказ диктатораЛукашенка про вторгнення в Україну і воювати на боці фашиста Путіна. 


Солдати і офіцери-білоруси, ваш час відмовитися йти воювати проти України або добровільно здатися в полон завершується о 24-й годині 1 березня. По завершенні цього терміну ви будете поставлені в один ряд з російськими фашистськими окупантами і ЗНИЩЕНІ, як скажені собаки! Вибір за вами. Пропоную вам ще раз прослухати звернення вашого легендарного земляка підполковника спецназу ПДВ (ВДВ) « Чорний Орел» Валерія Сахащика.


Білоруси, найдіть час прочитати мій відкритий лист до вашого диктатора Лукашенка і білоруського народу «ЖывеБеларусь! Смерть диктаторам, опублікований 18 серпня 2020 року виданням «Укранський репортер».  


Якби ви ще тоді прислухалися до моїх рекомендацій,білоруський народ уже жив би в демократичній вільній Білорусії і вона не була б напівколонією (губернією) путінської фашистської Росії.


Побратими-сябри, з якими у 1969-1971 роках я служив уРадянській армії в спецназі «Мисливці за ядром», а в 1984-1991 роках багатьох білоруських офіцерів навчав у Вищій Київській школі МВС СРСР, пригадайте свого однополчанина і викладача Григорія Омельченка. Що було для нас дорожчим за життя? Офіцерська честь і братство!


Якщо ви прийдете до нас зі зброєю, щоб нас поневолити, ми будемо вас ВБИВАТИ без жалю і пощади (але з «любов’ю»), як це робимо зараз з російськими фашистами!


Лише з 24 по 28 лютого (російською «февраль», різницю в звучанні цього слова українською – живі москалі уже добре розуміють!) Збройні сили, Національна гвардія, Національна поліція, СБУ, територіальна оборона, бійці невидимого  «Українського «Смершу» знищили з «любов’ю» понад 5300 путінських фашистів і «кадировських шакалів». 


Нагадаю, за 10 років афганської війни (1979 – 1989) радянські втрати склали 15 031 військовослужбовець. А ми за п’ять днів народної вітчизняної війни відправили до пекла понад 5 000 загарбників! А скільки їх буде за місяць? Порахуйте самі. Ласкаво просимо до «раю»!    


Ми захищаємо свою, Богом дану землю, домівку, рідних, неньку Україну!


Білоруські військові, а ви кого збираєтесь захищати в Україні? Гітлера XXI століття – Путіна?


Залишайтесь вдома і усуньте від влади диктатора Лукашенка, який пов’язаний кров’ю з кремлівським божевільним Путіним. У них руки по лікті в крові! Знищивши свого диктатора-таргана, ви звільните свій народ, якому присягали на вірність, від рабства.

Розмови закінчені!

На цьому будь які розмови з агресором ми ПРИПИНЯЄМО! НАКАЗ керівникам структурних підрозділів організації «УКРАЇНСЬКИЙ «СМЕРШ»:


1. Агентурну і оперативну інформацію (донесення, аудіо, відео) про пересування, місцезнаходження ворога продовжуйте направляти представникам правоохоронних органів, яким ви довіряєте, дублюйте її своєму куратору і мені (адреса і телефони вам відомі).


2. Російських окупантів, які добровільно НЕ склали зброї– ЗНИЩУЙТЕ на місці у будь який доступний спосіб.Ніякої пощади! Мародерів затриманих на місці вчинення злочину – розстрілюйте як російських фашистів.


3. Зафіксуйте трупи на відео або фото, відправляйте на сайт місцевої поліції чи СБУ або в соціальні мережі, вказавши точні координати їх знаходження.


4. Візьміть під жорсткий контроль депутатів і представників влади всіх рівнів проросійського блоку «ОПЗЖ». У критичних ситуаціях вони повинні бути локалізовані, а у випадку вчинення дій, які мають ознаки державної зради – ЗНИЩЕННІ за законами воєнного часу!


5. Вжити заходів для встановлення місцезнаходження офіційно підозрюваного у державній зраді Віктора Медведчука (голова політради партії «ОПЗЖ», кум Путіна, агент КДБ СРСР (псевдонім «Соколовський») і ЗНИЩИТИ.   


6. У своїй діяльності дотримуйтеся сурової конспірації.  


СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ! 

СВОЇХ НЕ КИДАЄМО! ФАШИСТІВ В ПОЛОН НЕ БЕРЕМО! 

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Від імені «УКРАЇНСЬКОГО «СМЕРШУ»  генерал-лейтенант СБУ Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО