Подія Різдва Христового об'єднує людей у всьому світі

16:42, 25.12.2022
Подія Різдва Христового об'єднує людей у всьому світі

Народжений Син Божий сповістив людству, що земне життя – це сходинка до життя вічного. (Фото ПЦУ)

Сердечно вітаю наших братів і сестер з інших Помісних Православних Церков, християн латинського обряду, а також всіх українців, які святкують сьогодні подію Різдва Христового, з цим світлим і радісним святом!

 

Син Божий став Сином Людським, щоби дітей людських зробити дітьми Божими. Спаситель навчав нас любити одне одного. Він приносить мир на землю. Але, на жаль, гріх братовбивства і людиноненависництво досі продовжують існувати. На нашій землі через дії агресора знову проливається кров.

 

Але подія Різдва Христового запевняє нас в тому, що світло завжди перемагає темряву. Народжений Син Божий сповістив людству, що земне життя – це сходинка до життя вічного. І це допомагає нам долати життєві виклики і випробування, прагнучи перемоги над злом, добра і справедливого миру.

 

Саме за це – наші особливі молитви сьогодні до Того, хто несе людям мир. Мир внутрішній і мир зовнішній – це найдорожче і найцінніше надбання людей на землі, якого прагнуть усі свідомі люди, діти Божі.

 

Подія Різдва Христового об'єднує людей у всьому світі в цих світлих прагненнях. Нехай зміцнить Господь усіх нас в доброму душевному й тілесному здоров’ї і подасть нам Свою благодатну допомогу на добрі справи, задля перемоги над злом!

 

Як повідомляла «УМ», Повітряні сили ЗСУ зафіксували Санта Клауса разом із оленями в повітряному просторі України напередодні Різдва за григоріанським календарем.