Надання Україні ракет ATACMS є актуальним - Байден
Джо Байден, Президент США сказав, що США продовжують розглядати питання передачі Україні далекобійних ракет ATACMS. >>
Посли країн «Групи семи» побували у «пункті незламності», де надають допомогу постраждалим від нападів росії на цивільну інфраструктуру України.
Посли країн «Великої сімки» відвідали один з Пунктів незламності у Києві та наголосили, що цілеспрямовані удари росії на цивільну інфраструктуру є воєнним злочином.
Як інформує Україна молода, про це повідомляється на сторінці німецького головування послів G7 у твіттері.
«Посли G7 відвідали Пункт незламності, щоб побачити вражаючі зусилля української влади щодо надання тепла, електроенергії та основних послуг тим, хто постраждав від нелюдських і жорстоких нападів Росії на цивільну інфраструктуру. Ці напади є воєнним злочином»,- ідеться у повідомленні.
Нагадаємо, посол США Бріджит Брінк після ранкової атаки дронів 14 грудня запевнила, що Україна невдовзі отримає додаткову допомогу.
13 грудня на спеціальній конференції з підтримки України у Парижі держави-партнери пообіцяли Україні допомогу загальним обсягом близько 1 млрд доларів для проходження зимового періоду. Всього надати фінансову допомогу пообіцяли 46 країн і 24 міжнародні організації.
Крім того, за результатами конференції у Франції буде створено платформу з координації допомоги Україні для проходження зимового періоду.
Як повідомляла УМ, на спільному онлайн-засіданні лідери країн «Великої сімки» – Німеччини, Франції, Великобританії, Італії, Японії, Канади і США – вкотре засудили війну РФ проти України і пообіцяли притягнути всіх винних до відповідальності.
Джо Байден, Президент США сказав, що США продовжують розглядати питання передачі Україні далекобійних ракет ATACMS. >>
Космічний телескоп «Джеймс Вебб» в листопаді 2022 року помітив, як крижаний супутник Сатурну Енцелад викидає шлейф водяної пари далеко в космос. За пів року на конференції у Науковому інституті космічного телескопа в Балтиморі вчені детально описали це виверження. >>
Президент США Джозеф Байден негативно відреагував на розміщення російської ядерної зброї в Білорусі. >>
Україна направила Німеччині офіційний запит щодо постачання їй крилатих ракет Taurus з дальністю 500 км. Питання про отримання Україною цих ракет вже обговорювали президент Зеленський та німецький канцлер Олаф Шольц на початку травня. >>
Канада безоплатно передає Україні 43 ракети класу «повітря – повітря» ближнього радіуса дії. Йдеться про керовані авіаційні ракети AIM-9 Sidewinder. >>
Під час 12-того засідання контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн", яке відбувалося в онлайн-режимі25 травня, обговорили три важливих питання щодо підтримки України. >>