Суд у Львові заборонив меру Чернігова Атрошенку керувати містом рік

18:49, 07.12.2022
Суд у Львові заборонив меру Чернігова Атрошенку керувати містом рік

На фото: Владислав Атрошенко

Яворівський районний суд Львова позбавив Владислава Атрошенка на рік обіймати посаду мера Чернігова та визнав його винним у скоєнні дій в умовах конфлікту інтересів. Також суд оштрафував його на 6,8 тис. грн.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

 

Атрошенку інкримінується ст.172-7 кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні в середу 7 грудня.

 

Нагадаємо:

 

НАЗК склало протокол про конфлікт інтересів щодо Атрошенка, а 15 вересня - також склало протокол про корупцію.

 

На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Атрошенко використовував службовий автомобіль в інтересах своєї сім'ї. При цьому було використано 200 л бензину, витрати на який відшкодували з міського бюджету.

 

Водночас петиція з вимогою припинити політичний тиск на Атрошенка, розміщена на сайті президента України, за два місяці зібрала понад 25 тисяч голосів і тепер її має розглянути президент.

 

2 липня меру Чернігова Владиславу Атрошенку вдруге не дозволили перетнути кордон.  Він збирався взяти участь у конференції з відновлення України, що мала відбутися 4 липня у Швейцарії.

 

Після цього заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко натякнув меру Чернігова, що місто обійдеться і без нього.

 

Атрошенко заявив, що підлеглі президента намагаються усунути його від управління містом і попросив Володимира Зеленського втрутитися у цю ситуацію.

 

Як повідомляла УМ, раніше міський голова Чернігова Владислав Атрошенко розкритикував та назвав «фігнею» прагнення України щодо членства у Північноатлантичному альянсі. А потім, після шквалу критики, змушений був пояснити свої слова.  .