Денуклеаризована й демілітаризована рф краща гарантія миру для світу – Данилов

13:19, 04.12.2022
Денуклеаризована й демілітаризована рф краща гарантія миру для світу – Данилов

Суд Гааги вже зачекався росії.

Олексій Данілов, секретар Ради національної безпеки та оборони заявив, що гарантією безпеки для Росії можна вважати те, що європейська судова система є гуманною – вирок в Гаазі не передбачає смертної кари.

 

Як інформує УМ, про це 4 грудня він написав у Facebook.

 

«Країні-терористу та вбивці хочуть надати гарантії безпеки? Замість Нюрнбергу – підписання угоди з РФ і рукостискання? Українська кров на руках Путіна не завадить business as usual? Дивна логіка підкилимної дипломатії, час якої скінчився.

 

Єдина гарантія – це гуманізм європейської судової системи, після вироку в Гаазі не передбачено смертної кари», - написав, зокрема, Данілов.

 

Данілов також підкреслив, що нині треба гарантувати безпеку світу від Росії, а не навпаки.

 

"Досвід Будапешту вам в пригоді. Коли ти беззбройний, ти не становиш загрозу. Ми, на жаль, знаємо. Денуклеаризована й демілітаризована т.зв. Росія – краща гарантія миру для Європи та світу", – підсумував Данілов.

 

Нагадаємо, що днями президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Захід повинен розглянути, як задовольнити потребу росії в гарантіях безпеки, якщо її президент володимир путін погодиться на переговори про припинення війни в Україні.

 

Голова парламентської фракції "Слуги народу", колишній голова переговорної групи з рф Давид Арахамія на це заявив, що Україна готова забезпечити росії гарантії безпеки. Для цього країні-агресору достатньо покинути територію України, виплатити репарації, покарати всіх воєнних злочинців та добровільно здати ядерну зброю.

 

Як повідомляла УМ, МН17: суд в Гаазі визнав винними у теракті Гіркіна та бойовиків.