Затриманих священників УПЦ МП можуть обміняти на українських воїнів – ГУР

14:31, 01.12.2022
Затриманих священників УПЦ МП можуть обміняти на українських воїнів – ГУР

Цінний обмінний фонд - попи УПЦ МП - українське ноу-хау (Секретар Чернівецької єпархії у чужій келії займався одностатевим сексом із неповнолітнім)

Священиків УПЦ МП можна було б обміняти на українських воїнів, якби така пропозиція надійшла.

 

Як інформує УМ, про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі “24 каналу”, повідомили 1 грудня на сайті ГУР.

 

Представник воєнної розвідки України розповів, що росіян при обмінах найбільше цікавлять офіцери, люди зі специфічними знаннями та навичками, представники спеціальних військових професій.

 

Відповідаючи на запитання ведучого про те, чи можуть колаборанти з УПЦ МП у разі, якщо їхню провину доведуть, стати частиною обмінного фонду, Андрій Юсов зазначив: “На прикладі великого обміну та долі Медведчука Україна показала, що готова демонструвати найкреативніші підходи, щоб повертати своїх громадян додому.

 

Найменші можливості, які для цього з’являтимуться – формальні та неформальні, публічні та непублічні, відкриті та закриті – Україна точно використовуватиме”, – зазначив Андрій Юсов.

 

За словами представника ГУР МО України, з початку повномасштабної війни вдалося обміняти 1286 українських воїнів.

 

Андрій Юсов нагадав, що останнім часом обміни відбуваються з достатньо високою інтенсивністю. За минулий тиждень протягом 4 днів відбулося 3 обміни – майже 100 українців повернулися додому з ворожого полону.

 

Як повідомляла УМ, Служба безпеки України завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи, які проводила на території Свято-Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря Мукачівської єпархії УПЦ (МП) на Закарпатті.