Наступ на DeepState: Сирський хоче мобілізації команди, дискредитації та закриття проєкту - Безугла
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Джо Байден вшанував пам'ять жертв Голодомору. (facebook.com/POTUS)
Президент США Джо Байден у річницю Голодомору заявив, що США в дев’яності роковини початку Голодомору 1932-33 років в Україні вшановують пам’ять загиблих цієї трагедії і віддають належне стійкості та хоробрості українського народу.
Як інформує Україна молода, протце йдеться в опублікованій на сайті Білого Дому заяві президента Джо Байдена.
«Ми вшановуємо всіх загиблих у цій безглуздій трагедії та віддаємо належне стійкості українського народу, який витримав спустошення і тиранію, щоб зрештою створити вільне та демократичне суспільство», - йдеться в заяві.
У Білому Домі зазначили, що режим йосипа сталіна нав’язав Україні жорстку та репресивну політику, створивши навмисний голод у 1932-33 роках, унаслідок якого загинули мільйони невинних українських жінок, чоловіків і дітей.
«У листопаді виповнюються 90-ті роковини Голодомору - «голодної смерті». І незважаючи на те, що хоробрий український народ продовжує захищати свою демократію та свободу від жорстокої агресії росії ми зупиняємося, щоб також вшанувати жертв минулих несправедливостей і жахів, заподіяних Україні», - сказав президент США.
«Цього місяця ми згадуємо жертв Голодомору. Ми підтверджуємо нашу непохитну відданість суверенітету та територіальній цілісності України. І ми вшановуємо хоробрий український народ, який продовжує мужньо протистояти нападу росії на його демократію», - наголошується в заяві Байдена.
Як повідомляла УМ, Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький прибув з робочим візитом до Києва в суботу вранці та вшанував пам’ять жертв Голодомору покладанням квітів до пам’ятника.
Замість стабілізації оборони Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський почав наступ на команду DeepState. >>
Дональд Трамп заявив, що чекає на зустріч із правителем рф володимиром путіним, щоб закінчити війну в Україні. >>
Навіть зважаючи на демографічну катастрофу, виїзд мільйонів українців за кордон і потребу інтеграції нашої діаспори, прийняти легалізацію множинного громадянства, не можна було підтримувати цей законопроєкт у такому вигляді. >>
Лідери чотирьох держав, на територіях яких була розміщена ядерна зброя — США, Великої Британії, РФ та України, — 5 грудня 1994 року в Будапешті підписали документ під назвою «Меморандум про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї». >>
Третій тиждень протестів у Грузії. Перший осінній раунд протистояння почався в жовтні з недовіри до результатів виборів. >>
Обраний президент США Дональд Трамп після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським і на тлі новин про повалення режиму Башара Асада в Сирії, заявив про бажання Києва укласти угоду і «зупинити божевілля». >>