Директор ЦРУ відвідав Київ під час масованої ракетної атаки

10:40, 16.11.2022
Директор ЦРУ відвідав Київ під час масованої ракетної атаки

Візит директора ЦРУ Білла Бернса до Києва припав на час наймасованішого ракетного удару рф по Україні. (Фото: CNN)

Білл Бернс, директор ЦРУ у вівторок, 15 листопада, відвідав Київ, аби зустрітися з Президентом України Володимиром Зеленським та колегами з розвідки.

 

Як інформує УМ, про це 16 листопада повідомило CNN із посиланням на поінформованого американського чиновника.

 

За його словами, під час масованого російського удару по Україні Бернс перебував у безпечному місці на території посольства США.

 

Поїздка Бернса до Києва відбулася після зустрічі з керівником зовнішньої розвідки рф сергієм наришкіним в Анкарі. Це другий відомий випадок, коли менш ніж за місяць директор ЦРУ відвідує Київ.

 

Співрозмовник видання наголосив, що під час візиту до української столиці Бернс обговорив попередження США не використовувати ядерну зброю, яке він передав голові свр рф, і підтвердив зобов’язання Сполучених Штатів надавати підтримку Україні в боротьбі з російською агресією.

 

На початку цього місяця директор ЦРУ Білл Бернс відвідав Україну з неоголошеним візитом, аби зустрітися з Президентом України Володимиром Зеленським та іншими офіційними особами.

 

Нагадаємо, шо росія 15 листопада здійснила масштабний ракетний обстріл України, зафіксовано влучання в об'єкти інфраструктури та житлові будинки.

 

Як повідомляла УМ, українські сили ППО збили 73 ракети із більш ніж 90 запущених росією.