Обмін прильотами. Сили оборони все потужніше б'ють дронами по росії
Днями російське міноборони з гордістю відзвітувало про збиття над московією у березні 7347 українських безпілотників. >>
Велика українська перемога, що триває в Херсонській області, не буде останньою. (facebook.com/GeneralStaff.ua)
Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) констатують, що Збройні сили України володіють ініціативою і перебувають в процесі забезпечення великої перемоги в Херсонській області.
Як інформує Україна молода, про це йдеться у звіті ISW станом на 11 листопада.
На думку експертів, припинення вогню надасть Кремлю паузу, якої він відчайдушно потребує для відновлення російських сил.
Тоді як Велика українська перемога, що триває в Херсонській області, не буде останньою.
Зазначається, що українські військові офіційні особи та геолокаційні кадри з соціальних мереж підтверджують, що за останні 24 години українські війська досягли успіхів на північний захід, захід і північний схід від міста Херсон і просунулися до 7 км в деяких районах.
Росіяни поки що відходять відносно організовано, і українські війська досягають очікуваних успіхів, не розбиваючи російські сили, як це було під час харківського контрнаступу.
Українські удари з серпня успішно зруйнували російські лінії постачання на західному (правому) березі, що змусило російські війська відступити і дозволить звільнити Херсонську область до річки Дніпро в найближчі дні або тижні.
«Виведення російських військ займе певний час, і бої триватимуть по всій Херсонській області, оскільки українські війська просуваються вперед і стикаються з заздалегідь підготовленими російськими оборонними лініями, особливо навколо міста Херсона», - підкреслюють аналітики ISW.
Як повідомляла «УМ», президент Зеленський напередодні повідомив, що захисники України звільнили 41 населений пункт на півдні України.
Лише протягом 9 листопада Україна звільнила 12 населених пунктів на Херсонському напрямку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Контрнаступ ЗСУ на Херсон. Чи справді росіяни тікають на лівий берег Дніпра?
Днями російське міноборони з гордістю відзвітувало про збиття над московією у березні 7347 українських безпілотників. >>
Сили оборони України отримають від Швеції сучасні системи протиповітряної оборони Tridon Mk2 – ці комплекси допоможуть ППО України у боротьбі з «шахедами» та іншими повітряними загрозами. >>
У ніч на 6 квітня під час атаки на Новоросійськ українські дрони завдали ударів по фрегату "Адмірал Макаров", який є носієм крилатих ракет "Калібр". >>
Триває перевірка в одній із українських військових частин через потрапляння до підрозділу близько двох тисяч мобілізованих, ймовірно не придатних до військової служби. >>
Офіційний Київ очікує, що після Великодня до України вперше прибудуть з візитом спецпосланець президента США Стів Віткофф та зять Дональда Трампа Джаред Кушнер. >>
Про знищення двох військово-транспортних літаки США та двох гелікоптери у час, коли тривала американська місія з порятунку пілота збитого F-15 – стверджують в Ірані. >>