Варіанти щодо України в Путіна закінчуються – Bloomberg

15:38, 10.11.2022
Варіанти щодо України в Путіна закінчуються – Bloomberg

путлер, наразі, стоїть перед серйозною дилемою "завдяки" своєму вторгненню в Україну.

Через вторгнення в Україну дві події підкреслили виклики, з якими зараз стикається російський диктатор володимир путін.

 

Як інформує УМ, про це 10 листопада пише Bloomberg у матеріалі "У Путіна закінчуються варіанти щодо України".

 

Видання звернуло увагу, що Путін не був присутній, коли Шойгу та Суровікін оголосили про відхід з Херсону. Причина - у Кремлі не хочуть пов’язувати президента з поразками, які суперечать його бажанню назавжди анексувати Херсонщину та інші українські території.

 

"Так само є ризик того, що Путін зіткнеться з жорсткою публічною критикою за його вторгнення з боку президента США Джо Байдена та інших світових лідерів на G-20, яка переважить будь-який потенційний зиск від участі в саміті", - пише Bloomberg.

 

Путін міг спробувати знайти дипломатичну підтримку і китайського лідера Сі Цзіньпіна чи прем'єр-міністра Індії Нарендри Моді. Однак вони надіслали сигнали невдоволення минулого тижня: Сі застеріг від будь-якого використання ядерної зброї, а міністр закордонних справ Індії чітко заявив у Москві, що країни, що розвиваються, відчувають "дуже гострий біль" через те, що війна розпалює продовольчу та енергетичну кризи.

 

Водночас, зазначає видання, незважаючи на  зростаючі труднощі, поки що немає жодних ознак того, що Путін готовий здатися і просити миру. Однак його поле для маневру все одно звужується.

 

Як повідомляла УМ, Зеленський повідомив співвідношення втрат росії та України.