Країна збирає на дрони — еліта зібрала на Єрмака. Скандал з ексочільником ОП як діагноз системи
Є країни, які воюють на фронті. І є країни, які воюють у медійних заголовках. >>
Співвідношення загиблих військовослужбовців росії й української армії — 1:10—Зеленський
Президент Володимир Зеленський заявив, що на війні в Україні за його оцінками російська армія зазнала втрат вдесятеро більше, ніж українські захисники.
Як інформує Україна молода, про це глава держави сказав в інтерв’ю CNN.
Зеленський зазначив, що попри те, що він не може назвати точних цифр, між втратами, що зазнали дві країни, є дуже суттєва різниця.
Він також додав, що небажання України використовувати людей як гарматне м’ясо є ще однією причиною того, що вона не зазнала стількох жертв, як Росія.
«Щоразу, коли ми просимо у наших партнерів артилерію чи бронетехніку, йдеться не просто про озброєння, а насамперед про захист наших військових», – зазначив президент.
Український лідер зазначив, що артилерія, надана Україні США та Європою, змогла допомогти зломити російський військовий наступ.
«Ми їх зупинили, ми деокупували більшу частину нашої території. І цьому справді допомогла артилерія та нові технології»,– наголосив Зеленський.
За його словами, нещодавня оцінка Пентагону про те, що Росія втратила 50% своїх танків у війні проти України, більш-менш відповідає дійсності.
Як повідомляла УМ, втрати російської армії настільки великі, що із поля бою масово не забирають тіла своїх загиблих військовослужбовців.
Є країни, які воюють на фронті. І є країни, які воюють у медійних заголовках. >>
Осінні парламентські вибори — якщо вони таки відбудуться, і ця стаття — лише спроба моделювання ситуації — стануть не черговою ротацією еліт, а тестом на виживання політичної системи після великої травми. >>
Україна передала росії списки тисячі осіб на обмін полоненими і очікує від американських партнерів забезпечення виконання цих домовленостей з рф. >>
За його словами, пріоритетними питаннями є розблокування фінансової допомоги у розмірі 90 млрд євро для підтримки України. А також прогрес у переговорах про вступ до Євросоюзу. >>
До території України у Білорусі розбудовують дороги та налагоджують артилерійські позиції. Вважаємо, що Росія вкотре пробуватиме втягнути у свою війну Білорусь. >>
У четвер, 9 квітня, Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди представникам органів місцевого самоврядування та військових адміністрацій, а також відзначив українські міста почесною відзнакою «Місто-герой України» за стійкість у війні. >>