Чорне море без «Калібрів»: на бойовому чергуванні знаходиться сім ворожих кораблів

13:03, 06.11.2022
Чорне море без «Калібрів»: на бойовому чергуванні знаходиться сім ворожих кораблів

Російський флот вже боїться виводити кораблі в Чорне море зі своїми "грізними" "Калібрами".

На бойовому чергуванні в Чорному морі наразі перебувають сім російських кораблів, серед них жодного носія ракет типу «Калібр».

 

Як інформує УМ, про це Військово-морські сили Збройних сил України повідомлили 6 листопада в Фейсбуці.

 

«В Чорному морі на бойовому чергуванні знаходяться 7 ворожих кораблів, серед яких 0 носіїв крилатих ракет «калібр», загальний залп – 0 ракет», – ідеться в повідомленні.

 

В Азовському морі, за даними ВМС, ворог продовжує контролювати морські комунікації, утримуючи на бойовому чергуванні до двох кораблів і катерів. У Середземному морі зафіксовані 10 російських кораблів, зокрема п'ять ракетоносіїв із загальним залпом 76 «Калібрів».

 

За добу в інтересах російської федерації прохід Керч-Єнікальською протокою здійснили: до Азовського моря – 37 суден, три з яких рухалися з протоки Босфор; до Чорного моря – 40 суден, вісім з яких продовжили рух у напрямку протоки Босфор.

 

Наголошується, що росія продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS), на цивільних суднах в акваторії Азовського моря.

 

Нагадаємо, що станом на 5 листопада в Чорному морі на бойовому чергуванні перебували сім ворожих кораблів, зокрема один ракетоносій із вісьмома «Калібрами» на борту.

 

Як повідомляла УМ, рашисти програють ЗСУ, тому влаштували ракетний армагедон, накривши пекельним вогнем більше 20 міст.