Спецоперація в Середземному морі: вражено танкер «тіньового флоту» рф – СБУ
У нейтральних водах Середземного моря Служба безпеки України уразила танкер "тіньового флоту" росії. >>
Контейнери із зерном в чорноморському порту Одеси.
Скасувати своє рішення про вихід із Чорноморської зернової ініціативи Європейський Союз закликає росію.
Як інформує УМ, про це 30 жовтня написав високий представник ЄС Жозеп Боррель у Твіттері.
"Рішення Росії призупинити участь у Чорноморській угоді ставить під загрозу основний шлях експорту зерна та добрив, які вкрай необхідні для вирішення глобальної продовольчої кризи, спричиненої її війною проти України.
ЄС закликає Росію скасувати своє рішення", - йдеться у заяві Борреля.
Нагадаємо, що 29 жовтня Міноборони рф повідомило, що росія припиняє участь у "зерновій угоді. Тоді ж стало відомо, що ООН веде переговори з рф щодо виходу рф із "зернової угоди".
За словами речника глави держави Сергія Никифорова, Україна очікує на реакцію від Туреччини та ООН щодо заяви Російської Федерації про вихід із "зернової ініціативи".
Президент США Джо Байден також розкритикував вихід Росії з "зернової угоди".
Сполучені Штати Америки відреагували на вихід рф з ініціативи щодо експорту зерна з українських портів, закликавши Кремль повернутися до домовленості.
Як повідомляла УМ, росія блокує «зернові ініціативи»: порти Одещини працюють на третину можливостей.
У нейтральних водах Середземного моря Служба безпеки України уразила танкер "тіньового флоту" росії. >>
Про масовану атаку безпілотників на 7 регіонів заявила російська влада, внаслідок чого в Орловській і Ростовській областях – перебої є проблеми з електропостачанням, на заводі "Тольяттіазот" вирує пожежа. >>
Рішення про спільне запозичення для України на суму 90 млрд євро затвердив Саміт Європейського союзу. >>
Російський ударний дрон в четвер, 18 грудня, атакував міст на Одещині поблизу державного кордону з Молдовою, що призвело до тимчасового закриття кількох пунктів пропуску. >>
Президент Володимир Зеленський заявив про дефіцит ракет до деяких систем ППО і закликав партнерів допомогти або ракетами, або ліцензіями на їх виготовлення, або грошима для їх придбання. >>
Далекобійні безпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ в ніч на 18 грудня успішно відпрацювали по складових російської ППО на військовому аеродромі Бельбек у тимчасово окупованому Криму. >>