«Азов» повертається до Маріуполя: дрони корпусу вражають цілі на узбережжі
В об’єктиві камер розвідувально-ударних комплексів — місто Маріуполь і військові цілі окупантів. >>
Українські діти повернулися на батьківщину після примусового вивезення
37 депортованих росією дітей, яких наприкінці серпня примусово вивезли з Харківщини до російського смт Кабардінка (біля Геленджика), попри те, що у всіх є батьки, вдалося повернути на батьківщину.
Як інформує Україна молода, про це повідомляє Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
«Процес повернення був важким, але завершився успішно. Щоб забрати своїх дітей, батьки проїхали довгий шлях декількома країнами Європи», - йдеться у повідомленні.
Нині родини возз’єдналися та знаходяться в безпечному місці на Закарпатті. Їх розмістили у шелтерах для внутрішньо переміщених осіб – у селах з мальовничими краєвидами Білки та Горінчово.
За даними міністерства, вони мають комфортні умови проживання у нещодавно відремонтованих та обладнаних приміщеннях, які забезпечила Закарпатська ОВА. Не залишились байдужими і міжнародні організації, які передали речі першої необхідності.
Це стало можливим завдяки злагодженій співпраці Мінреінтеграції, Державної міграційної служби, Благодійної організації «SОS Дитячі Містечка Україна» та перевізників.
Кожен, хто має будь-яку інформацію про незаконне вивезення дітей до рф, може зателефонувати до Національного інформаційного бюро на цілодобову гарячу лінію 16-48 та до Департаменту кризового реагування Мінреінтеграції: 050-562-03-13.
Як відомо, Мінреінтеграції докладає зусиль для якнайшвидшого повернення маленьких депортованих українців на Батьківщину, а також активно підтримує їх після повернення.
Як повідомляла УМ, окупанти вивезли з Луганської області ще 76 українських дітей-сиріт до соціально-реабілітаційних центрів для неповнолітніх РФ, розташованих у Московській області.
В об’єктиві камер розвідувально-ударних комплексів — місто Маріуполь і військові цілі окупантів. >>
Захоплені угорськими спецслужбами в березні цього року кошти та цінності Ощадбанку – Угорщина повернула Україні. >>
росія у середу, 6 травня, зірвала режим тиші, який оголосила Україна з початку 6 травня. Надалі він пообіцяв діяти дзеркально. >>
Чергове «побєдобєсіє» на росії погасло ще до святкових феєрверків, залишивши по собі гіркуватий післясмак. >>
У Тернополі емоційно обговорюють подію, яка сталася з ученицями «елітної» школи №5. >>
У Запорізькій області, де росіяни виготовляють дрони, наземні роботизовані комплекси та засоби звʼязку, українські підрозділи атакували обʼєкти російського Центру спецпризначення «БАРС-Сармат». >>