«На щиті»: 500 загиблих захисників повернули до України, фото
До України 16 травня в межах репатріаційних заходів повернули 528 тіл та останків полеглих оборонців України. >>
Вступ Білорусі у відкриту війну - лише питання часу. (Фото: Фейсбук ГУР)
Відкрито вступити у війну з Україною путін змушує лукашенка.
Як інформує УМ, про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив у програмі військового телебачення України “Під прицілом”.
“Ми бачимо заходи, які проводяться рф для того щоб змусити керівництво білорусі вступити у відкриту війну. Постійно проводяться зустрічі путіна й лукашенка, де обговорюється це питання і путін намагається схилити лукашенка до цього рішення.
На сьогоднішній день, за даними воєнної розвідки України, біля нашого кордону зосереджено 6 батальйонів. Це і механізовані батальйони, це і батальйони повітряно-десантних військ так званого командування сил спеціальних операцій.
Наскільки довго буде така ситуація це буде залежати від того як будуть розвиватися події на фронті і взагалі, як будуть розвиватися події у війні росії проти нашої держави”, – зазначив представник воєнної розвідки України.
Нагадаємо, що вчора, 8 жовтня, послу України в Білорусі було вручено дипломатичну ноту, яка стверджує, що Україна нібито планує нанесення удару по території Білорусі.
Як повідомляла УМ, замість тактичної ядерної зброї активують лукашенка.
До України 16 травня в межах репатріаційних заходів повернули 528 тіл та останків полеглих оборонців України. >>
17 травня о 12:00 на площі перед Успенським собором у Києво-Печерській лаврі відбудеться молитовний захід Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій за полонених воїнів України. >>
У ніч проти 15 травня Сили спеціальних операцій уразили Рязанський нафтопереробний завод у спільній операції з Силами безпілотних систем та іншими складовими Сил безпеки та оборони. >>
Україна та рф у п'ятницю, 15 травня, провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути 205 українських громадян. >>
Московський механізм для розслідування фактів індоктринації та мілітаризації росією українських дітей, задіяли понад 40 держав ОБСЄ. >>
Пентагон направив своїх військових до України, аби ті навчились застосовувати дрони у реальних бойових умовах. >>