Селище Чкаловське на Харківщині звільнили ЗСУ

14:07, 11.09.2022
Селище Чкаловське на Харківщині звільнили ЗСУ

Українські вояки деокупували Чкаловське (Скріншот відео)

Збройні сили України на Харківщині звільнили від окупантів селище міського типу Чкаловське.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомив президент Володимир Зеленський у Фейсбуці. 

 

«Ще один звільнений населений пункт! Завдяки 14-й окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого український прапор повернувся в смт Чкаловське Харківської області. І так буде всюди. Ми виженемо окупантів з кожного українського міста й села. Дякую всім нашим героям!»,— йдеться у повідомленні.

 

Глава держави поширив відео підняття українського прапора в цьому населеному пункті.

 

 

Своєю чергою Головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний показав світлини з роботи підрозділів, які беруть участь в деокупації українських територій у Telegram.

 

«Збройні сили продовжують звільнення окупованих Росією територій. Від початку вересня понад 3000 кв км повернуто під контроль України. На Харківському напрямку ми почали просуватися не тільки на південь та схід, а й на північ. До виходу на державний кордон залишається 50 км. На цих світлинах - результати роботи кількох підрозділів Збройних сил. У тісній взаємодії вони звільнили села Байрак, Нова Гусарівка, Щурівка й Вільхуватка. Захоплення потужних укріпрайонів російських військ, котрі вони гордо назвали "Масква", "Омск" й "Пітєр", дало змогу розгорнути контрнаступ на Балаклію, Ізюм та Куп‘янськ»,— написав Головнокомандувач ЗСУ.


Як відомо, Збройні сили України розпочали контрнаступ на окуповані Росією території України.


8 вересня президент Володимир Зеленський підтвердив інформацію про звільненн Збройними силами України міста  Балаклія Харківської області.

 

9 вересня Зеленський повідомив, що у Харківській області захисники України взяли під контроль понад 30 населених пунктів. 

 

Як повідомляла УМ, 10 вересня стало відомо про звільнення Куп´янська. та ганебну втечу рашистів з Ізюму.