На Кінбурнській косі ЗСУ встановили державний прапор, фото
Бійці Сил оборони України встановили державний прапор на території Кінбурнської коси. >>
Герой-партизан з Токмака Максим Махринов. (Фото: «РИА Мелитополь» у Телеграм.)
На Запоріжжі у окупованому росіянами Токмаку 2 вересня місцевий мешканець Максим Махринов підірвав себе гранатою разом із окупантами, які прийшли до нього додому.
Герой-підпільник загинув знищивши двох окупантів.
Як інформує УМ, про це повідомили «РИА Мелитополь» у Телеграм.
Зазначається, що 1 вересня український партизан Максим Махринов "задвохсотив" кількох загарбників. А наступного дня, коли окупанти намагалися його арештувати, підірвав себе гранатою разом із росіянами.
"Підірвав себе разом з двома окупантами на виході з під'їзду власного будинку в Токмаку. Рашисти прийшли до нього зі звинуваченнями в коригуванні вогню ЗСУ по базах окупантів у місті.
Максим справді партизанив, допомагаючи визволенню рідного міста", – йдеться в повідомленні.
За даними видання, чоловіку було 38 років.
За словами очевидців, останніми словами Максима були; "Слава Україні!".
Нагадаємо, у ніч на 2 вересня українські захисники завдали потужного удару по двох ворожих локаціях у тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі. Після вибуху боєприпаси детонували ще кілька годин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невидимий фронт: як партизани нищать москалів та їхніх посібників на окупованих територіях.
Бійці Сил оборони України встановили державний прапор на території Кінбурнської коси. >>
Командир Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт "Мадяр" Бровді продемонстрував відео влучань по нафтобазі нафтоналивного термінала в тимчасово окупованій Керчі. >>
Вшанування 33-річного колумбійського добровольця і воїна 413 полку безпілотних систем «Рейд» Джана Себастьяна Рестрепо Мазо відбулося у Києві та Львові. >>
За повідомленням СБУ, оприлюдненим 5 червня, завербована ворогом голова Полтавського районного суду «зливала» локації Сил оборони на півдні України і пропагувала рашизм. >>
Чи варто судитися, якщо ви не ховалися від закону, а у додатку «Резерв+» раптом з’явився статус «у розшуку»? >>
Пілоти Сил спеціальних операцій ЗСУ взяли під повітряний контроль частину сухопутного шляху російських окупантів до Криму на маршруті Мелітополь – Чонгар. >>