«Нагадує ситуацію з наркозалежністю» – Кулеба про заклики запустити «Північний потік-2»

13:04, 19.08.2022
«Нагадує ситуацію з наркозалежністю» – Кулеба про заклики запустити «Північний потік-2»

Німецькі політики вимагають запустити газопровід "Північний потік-2".

 

Дмитро Кулеба, глава МЗС України заявив, що заклики німецьких політиків про запуск газопроводу "Північний потік-2" нагадують йому ситуацію з наркозалежністю.

 

Як інформує Україна молода, саме так Дмитро Кулеба відреагував на свіжу заяву віцеспікера німецького парламенту Вольфганга Кубікі.

 

"Заклики деяких німецьких політиків запустити "Північний потік-2" ненадовго, а потім закрити, ірраціональні. Це нагадує наркотичну залежність, коли людина каже: "Лише останній раз!", не усвідомлюючи руйнівних наслідків кожного "останнього разу". Залежність від російського газу вбиває!" - написав міністр у Twitter.

 

Як повідомлялося, Вольфганг Кубікі, віцеспікер Бундестагу від Вільної демократичної партії, яка входить до правлячої коаліції Німеччини, висловився за відкриття газопроводу "Північний потік-2" для заповнення газосховищ на зиму попри повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

 

Він додав: щойно резервуари для зберігання газу будуть заповнені, газопровід можна буде знову закрити.

 

Німеччині у разі повного припинення поставок з РФ буде важко мати достатню кількість природного газу, щоб пережити майбутню зиму, навіть якщо запаси будуть поповнені відповідно до урядових цілей. Газу, у сховищах Німеччини вистачить менше ніж на три місяці.

 

Тим часом в уряді Олафа Шольца дотепер виключали запуск "Північного потоку-2" навіть у разі браку газу.

 

Як повідомляла УМ, кремль лякає зупинкою постачання газу по Північному потоку до Європи.