Окупанти намагаються вивезти металопродукцію з Маріуполя до рф

10:45, 18.08.2022
Окупанти намагаються вивезти металопродукцію з Маріуполя до рф

Окупантам необхідне нормальне функціонування Маріупольського порту. (Фото: Телеграм Маріупольська міська рада)

Загарбники в тимчасово захопленому Маріуполі намагаються вивезти з морського порту всю металопродукцію до росії.Це вже призводить до внутрішніх розборок.

 

Як інформує УМ, про це 18 серпня у Телеграмі повідомляє Маріупольська міська рада.

 

«Окупанти намагаються вивезти металопродукцію з Маріуполя до рф. Це вже призводить до внутрішніх розборок», - йдеться у повідомленні.

 

За словами заступника Маріупольського міського голови Сергія Орлова, загарбники роблять спробу запустити морський порт. «Там залишилося багато металопродукції. Вони вже по 2-3 тисячі тонн вивозили. Влаштовували навіть кримінальні розборки за цей метал. Бо це великі гроші», - зазначив Орлов.

 

Як повідомлялося, у захопленому Маріуполі російським загарбникам потрібен справний морський порт, щоб вивозити награбоване. Загальна логістика на вивезення з Маріуполя - металобрухт, зерно та вугілля, а на ввезення - паливо та військова техніка.

 

Агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів.

 

Як повідомляла УМ, через відсутність заробітної плати в тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі протестують співробітники міського водоканалу.