У Маріуполі бунтують співробітники водоканалу через відсутність зарплати

11:57, 11.08.2022
У Маріуполі бунтують співробітники водоканалу через відсутність зарплати

Росіяни обіцяли золоті гори, а не можуть навіть задовільнити елементарні потреби окупованого ними населення.

Через відсутність заробітної плати в тимчасово захопленому російськими військами Маріуполі протестують співробітники міського водоканалу.

 

Як інформує УМ, про це 11 серпня в Телеграмі повідомила Маріупольська міська рада.

 

«Назріває бунт! У окупованому Маріуполі протестують співробітники Міськводоканалу. Причина - відсутність заробітної плати», - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що працівники відмовилися виходити на роботу та почали вимагати обіцяну їм зарплату.

 

«Окупанти прорахувалися - вони звикли до рабського менталітету росіян. Але маріупольці мають гідність та звикли до поваги їх праці! Бо в українському Маріуполі вони отримували регулярну та високу зарплату за свою роботу на благо міста. Цинізм та неповага не пройдуть!», - наголосили у міській раді.

 

Як повідомлялося, агресія росії спричинила в Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Місто практично повністю зруйноване внаслідок ворожих обстрілів.

 

Маріуполь наразі без нормального постачання електрики, води, газу. З початку російського вторгнення у місті загинули близько 22 тис. мирних жителів. Понад 50 тис. були депортовані в росію і на тимчасово захоплені території Донецької області.

 

Маріуполю загрожують екологічна катастрофа та спалах інфекційних захворювань.

 

Колаборанта Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя і створюють картинку «відновлення життя міста».

 

Як повідомляла УМ, в Маріуполі присягу на вірність окупантам прийняли 27 колаборантів-поліцейських.