Із території рф обстріляно шість українських громад поблизу кордону

11:52, 08.08.2022
Із території рф обстріляно шість українських громад поблизу кордону

Прикордоння Сумської та Чернігівської областей рашисти обстріляли з території Росії. Шість  територіальних громад постраждали у неділю.

 

Як інформує УМ, про це 8 серпня повідомила Державна прикордонна служба України у Фейсбуці.

 

7 серпня під ворожим вогнем опинилися території Білопільської, Есманьської, Новослобідської і Середино-Будської громад Сумщини та Семенівської і Городнянської громад Чернігівщини.

 

По Білопільській громаді росіяни випустили десяток 120-мм мін. Вогонь вівся з російського населеного пункту Волфіне. В результаті обстрілу було пошкоджено приватні помешкання та цивільну інфраструктуру населеного пункту.

 

Есманьську та Новослобідську громади з боку російських сіл Бегоща та Тьоткіно обстріляли самохідні артилерійські установки загарбників: 18 і 14 вибухів. У Новослобідській громаді від ворожих снарядів постраждало фермерське господарство, ангар із сільськогосподарською технікою. Також є пошкодження електромереж.

 

По Середино-Будській громаді ворог вів вогонь з мінометів та ствольної артилерії, зафіксовано 7 вибухів. 8 мін калібру 120 мм загарбники випустили з боку російського населеного пункту Чорноземний городок по території Городнянської громади.

 

Ще 8 ворожих боєприпасів розірвалося на території Семенівської громади. Ствольна артилерія росіян розстрілювала українське прикордоння з боку села Ломаківка.

 

Водночас прикордонники наголошують: складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

 

Як повідомляла УМ, вісім регіонів України російські війська обстріляли минулої доби.