У моргах Київщини сотні неідентифікованих тіл - рідних загиблих шукає поліція

18:05, 07.08.2022
У моргах Київщини сотні неідентифікованих тіл - рідних загиблих шукає поліція

У морги Київщини привезли також тіла загиблих захисників "Азовсталі". (Фото: Artem Leshko)

Із 15 червня по 27 липня до моргів Київщини надійшли понад 270 тіл загиблих з різних областей України, у тому числі з території металургійного комбінату "Азовсталь". Більшість тіл досі залишається невстановленими.

 

Як інформує УМ, про це 7 серпня у Фейсбуці іповідомила пресслужба поліції Київської області.

 

З метою ідентифікації загиблих визначені слідчі та спецномер телефону для пошуку рідних. Зокрема, якщо особа розшукує близьких, вона може сформувати смс, або повідомлення у месенджерах Viber, WhatsApp та Telegram на номер +380936684014.

 

При цьому важливо додати фото, у тому числі особливих прикмет, татуювань, особистих речей.

 

У поліції також розповіли про інформацію для ідентифікації тіла, яку громадянам потрібно вказати у повідомленні слідчим. До неї відноситься: прізвище, ім’я, по батькові та дата народження розшукуваної особи; зріст, розмір взуття, розмір одягу; наявність прикрас (обручки, ланцюжки, кулони, жетони, хрестики, годинники та інше).

 

Інформація також включає фото зниклої особи і татуювання (детальний опис) - фото; особливі прикмети зовнішності (великі щілини між зубами, вставні зуби, відсутність зубів, вставлені пластини в кістки, відсутність чи зрощені пальці на ногах або руках); і особисті речі та документи, які могли бути при особі (телефони, паспорт, водійське посвідчення та інше).

 

Варто вказати у цьому повідомленні іномер телефону, яким користувалася зникла особа, і номер телефону контактної особи.

 

Очільник поліції столичної області Андрій Нєбитов заявив, що наразі у результаті бойових дій, які проводилися у Київській області після повномасштабного вторгнення рф, невідомо про долю близько 300 осіб.

 

Як повідомляла УМ, російським окупантам не вистачає холодильників для зберігання тіл убитих військових рф на війні в Україні.