Співробітники ДБР проводять обшуки у приміщенні «4 каналу», власником якого є підозрюваний у державній зраді та пособництві державі-агресору нардепуОлексій Ковальов.
Крім приміщень «4 каналу», обшуки також йдуть і у помічника Ковальова та посадових осіб телеканалу.
У ДБР зазначили, що управління корпоративними правами каналу ухвалою слідчого судді передано до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА).
Як повідомляла УМ, суд арештував майно Ковальова для його подальшої конфіскації на користь держави. Зокрема арештовано частки фігуранта в статутних капіталах трьох юридичних осіб, а також його банківські рахунки. Загальна вартість корпоративних прав становить понад 4,7 млн грн. Однією з юридичних осіб, 100% статутного капіталу якої арештовано, є ТОВ “ТРК “Інтеррадіо” - український інформаційно-розважальний телеканал “4 канал”.
У квітні було відкрито кримінальне провадження щодо Ковальова, який після повномасштабного вторгнення росії перебуває на тимчасово захопленій території Херсонської області і допомагає російським військам. На початку липня Ковальов обійняв посаду так званого «заступника голови» у незаконно створеному росіянами «уряді Херсонської області».
6 липня тодішній генеральний прокурор Ірина Венедіктова на підставі зібраних ДБР доказів повідомила Ковальову про підозру.
15 липня Ковальову заочно обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави.
Дії підозрюваного кваліфіковані за ч. 2 ст. 111 (державна зрада в умовах воєнного стану), ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору), за що передбачено покарання до 15 років або довічне позбавлення волі, з конфіскацію майна.
Ковальова оголосили у розшук. Досудове розслідування триває.
Як повідомляла УМ, Херсоні партизани пообіцяли зраднику-колаборанту, екс-нардепу від «Слуги народу» Олексію Ковальову завершити «справу» до кінця, наголошуючи про його швидкий фінал.
На вулицях міста з'явились персональні звернення до колаборанта.
23 листопада в Україні вшановують 91-ші роковини пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 рр. та масових штучних голодів 1921—1923 та 1946—1947 років. >>
Верховна Рада ухвалила законопроект «Про облік інформації про шкоду, завдану особистим немайновим правам фізичних осіб внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України». >>
Ніхто із прокурорів, котрі незаконно обвинувачували учасників Євромайдану, і жоден суддя, який їх судив, станом на зараз не притягнуті до відповідальності. >>
Жіночий розрахунок мобільної вогневої групи нагородив Міністр оборони України Рустем Умєров – українські «амазонки» під час масованого обстрілу 19 листопада з ПЗРК знищили російську ракету. >>