Збитий пілот-«вагнерівець» розповів про свої «подвиги»

13:19, 21.06.2022
Збитий пілот-«вагнерівець» розповів про свої «подвиги»

Збитий російський пілот-найманець з ПВК «Вагнер» дає покази в СБУ про свою злочинну діяльність в Україні. (Фото: скріншоз з відео СБУ)

Російський пілот-найманець із ПВК «Вагнер» за даними СБУ встиг повоювати в Україні три дні, після чого був збитий українськими захисниками з ПЗРК «Ігла».

 

Як інформує УМ, про це 21 червня повідомила на своєму сайті Служба безпеки України.

 

 Повідомляється, що перший бойовий виліт окупант майор Андрій Федорчуков здійснив 14 червня, а 17-го опинився в полоні.

 

Тепер він розповідає СБУ про те, як скидав бомби на Україну. При цьому, намагається виправдовуватись і каже, що йшлося лише про "завдання ударів по опорних пунктах, скупчення сили і живої сили противника".

 

Загалом пілот робив по 1-2 бойових вильоти в день.

 

Зізнається, що крім нього на російських винищувачах вартістю понад 10 млн. доларів США літають також і інші найманці, а не кадрові льотчики зс РФ.

 

Найманці отримують за роботу ставку від 200 тис. рублів на місяць і додаткові бонуси за кількість та "результативність" вильотів.

 

Як повідомляла УМ, 18 червня 72 ОМБр ім.Чорних Запорожців повідомила, що з переносного зенітно-ракетного комплексу "Ігла"  було збито російський літак Су-25. Пілот підбитого російського штурмового літака Су-25 катапультувався і потрапив у полон. Під час допиту виявилося, що він працює найманцем ПВК "Вагнер".