Зеленський провів у Миколаєві нараду щодо ситуації в регіоні

14:31, 18.06.2022
Зеленський провів у Миколаєві нараду щодо ситуації в регіоні

Зеленський під час робочої поїздки у Миколаєві (Фото Офісу президента)

Президент  Володимир Зеленський приїхав з робочим візитом у Миколаївську область і провів у Миколаєві нараду, під час якої обговорювався стан економіки регіону і шляхи вирішення інфраструктурних питань 
 
Як інформує Україна молода, про Зеленський написав у Telegram, Офіс президента.
 
«Наша Миколаївщина. Нарада щодо важливих питань регіону. Обговорили стан економіки, відновлення водопостачання, ситуацію в сільському господарстві. Окрему увагу приділили загрозам із суходолу та з моря. Не припиняємо працювати заради перемоги України».
 
 
В ОП також повідомили, що представники військового командування регіону доповіли про ситуацію в зоні бойових дій на суходолі та в акваторії Чорного моря.
 
Учасники наради окрему увагу приділили матеріально-технічному забезпеченню окремого угруповання військ "Примор’я" та його оборонним потребам.
 
 
 
Крім того, Зеленський нагородив голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, а мера Миколаєва Олександра Сєнкевича –  орденом "За мужність" ІІІ ступеня.
Президент також присвоїв військове звання бригадного генерала полковнику Андрію Гнатову.
 
Як повідомляла УМ, Президент Володимир Зеленський відвідав передові позиції захисників України у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.