У «днр-жнр» росіяни забрали на війну всіх чоловіків – СБУ

13:07, 27.05.2022
У «днр-жнр» росіяни забрали на війну всіх чоловіків – СБУ

У недореспубліках мобілізовують всіх чоловіків фактично без винятку.

Із так званої «днр» росіяни примусово забрали на війну фактично всіх чоловіків.

 

Як інформує УМ, про це Служба безпеки України повідомлила 27 травня  у Фейсбуці та Телеграмі.

 

Полонений, якого «мобілізували» на тимчасово окупованій частині Донецької області, розповів СБУ, що російські військові примусово забрали на війну майже всіх чоловіків із «днр», тому тепер це псевдоутворення називають «жнр» («жіноча народна республіка»).

 

«Нам не до политики, мы рабочие люди, работали… А нас призвали практически 100% мужского населения! Знаете, как сейчас «днр» обзывают? «жнр»!

 

Там мужчин практически не осталось», - заявив чоловік, радіючи, що потрапив у полон і залишився живим.

 

Він запевнив, що ніколи не почував себе частиною російської армії через погане ставлення військових рф. «Нас бросили в Стеблянке без связи, без ничего. Командование у нас, я бы не сказал, что было сильно корректное. Именно командир батальйона практически постоянно был в нетрезвом состоянии», - заявив затриманий.

 

Також чоловік розповів, що командири стріляли під ноги «днрівцям», якщо їм щось не подобалось.

 

Тепер затриманий дає свідчення СБУ, викриваючи злочини ворога.

 

За даними Угруповання Об'єднаних сил у Донецькій та Луганській областях 26 травня російські загарбники вбили 13 людей, ще 15 поранені.

 

Як повідомляла УМ, в Службі безпеки України оприлюднили перехоплення розмов російських загарбників, які свідчать про численні втечі з армії російської федерації попри погрози розстрілів і покарань.