Сєвєродонецьк штурмують 12 тисяч окупантів, ЗСУ тримають оборону

16:03, 24.05.2022
Сєвєродонецьк штурмують 12 тисяч окупантів, ЗСУ тримають оборону

Збройні сили відбивають ворога, який намагається увірватися до Сєвєродонецьку

Українські захисники стримують орду російських окупантів на Луганщині. Близько 12 000 військових рф намагаються захопити Сєвєродонецьк, однак місто добре укріплене. 
 
Як інформує Україна молода, про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі національного телемарафону.
 
«Ситуація в Сєвєродонецьку стабільно-важка. Збройні сили тримають оборону. Єдине, що дуже важко, тому що, як ми розуміємо, росіяни кинули всі сили, щоб захопити Сєвєродонецьк або взагалі взяти в облогу всю частину Луганської області, яка підконтрольна Україні»,– розповів він.
 
За інформацією ОВА, боїв у самому місті наразі немає, але вони точаться на околицях міста. Також росіяни почали обстрілювати місто зі усієї можливої зброї: “вони просто нищать місто".
 
Гайдай також зазначив, що для захоплення Луганщини і самого Сєвєродонецька росіяни кинули близько 25 БТГ по 500 військових у кожній, що загалом складає 12 500 солдатів.
 
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 23 травня попередив, що найближчі тижні війни будуть складними.
 
За словами президента, найскладніша ситуація нині - на Донбасі, а саме в Бахмуті, Попасній та Сєвєродонецьку. Окупаційна армія зосередила великі сили на цьому напрямку.
 
Як повідомляла УМ, на Луганщині тривають важкі бої, російські загарбники кинули усі свої сили і  знову намагаються штурмувати Сєвєродонецьк. Унаслідок постійних обстрілів знищено близько 50 будинків, шестеро людей загинуло.