Біля Лисичанська тривають запеклі бої
У районі Лисичанська точаться важкі бої з кремлівською окупаційною армією, однак місто не оточене. >>
Два підводні човни проєкту «Варшавянка» у Південній бухті Севастополя, 21 травня 2022 року (Фото: «Крим.Реалії».)
У Південній бухті біля причалів в Севастополі стоять два підводні човни проєкту "Варшавянка", що становить третину діючих підводних човнів Чорноморського флоту. Усі інші в морі.
Як інформує УМ, про це повідомило видання «Крим.Реалії».
Загалом у складі Чорноморського флоту Росії шість підводних човнів проєкту "Варшавянка": Б-261 "Новороссийск", Б-237 "Ростов-на-Дону", Б-262 "Старый Оскол", Б-265 "Краснодар", Б-268 "Великий Новгород" та Б-271 "Колпино".
Таким чином, у морі наразі перебувають чотири з шести підводних човнів, що становить дві третини.
Біля причалу також стоїть український підводний човен "Запоріжжя". У березні 2014 року під час анексії Криму російські війська взяли підводний човен штурмом.
Крім мінно-торпедного озброєння, підводні човни типу "Варшавянка" несуть крилаті ракети типу "Калібр", що застосовуються у різних модифікаціях по морських і наземних цілях. Кожен підводний човен озброєний чотирма такими ракетами.
Додамо, що росія завдає ударів ракетами зі своїх підводних човнів з морської акваторії поруч із Кримом.
Нагадаємо: Біля причалів у Сухарній бухті, яка є частиною великої Севастопольської бухти, стоять два великі десантні кораблі Чорноморського флоту Росії. Один із них має зовнішні ознаки пошкодження.
Як повідомляла УМ, чисельність корабельного угруповання, виведеного в Чорне море, Росія значно збільшила. Наразі загрожують ракетними ударами, висадкою десанту і тримають блокаду судноплавства 4 ракетних та 7 десантних кораблів ворога.
У районі Лисичанська точаться важкі бої з кремлівською окупаційною армією, однак місто не оточене. >>
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Україна отримає необхідне озброєння в достатній кількості для масованого контрнаступу найближчим часом. На передачу Україні зброї від союзників піде від місяця до трьох. На цей процес впливають два фактори: бюрократія та кількість техніки на >>
На тимчасово окуповані території України приїхав начальник російського генштабу Валерій Герасимов. Нібито для перевірки угрупування російських військ, які задіяні на війні. Де саме був начальник Генштабу ЗС рф, Міністерство не уточнює >>
Відома українська волонтерка та парамедик Юлія Паєвська «Тайра», яка нещодавно була звільнена з полону, вже рветься на передову (на «нуль») допомагати хлопцям і запевняє, що вже ніколи не потрапить у полон до ворога. >>
Європейський союз згодився піти на поступки Кремлю і дозволив перевозити в Калінінград товари, проте в обмеженому обсязі. У найближчі дні Єврокомісія опублікує уточнення з питання перевезень з Росії в Калінінградську область. >>
Збройні сили України завершили зачищення острова Зміїний від ворожої зброї та техніки. >>