Свято наближається: Coca-Cola відновлює роботу на Київщині

16:46, 17.05.2022
Свято наближається: Coca-Cola відновлює роботу на Київщині

Кока-кола потроху відновлює свою роботу у селищі Велика Димерка, однак ще не може задовольнити потреби усіх споживачів

У селищі Велика Димерка, що поблизу Броварів, поступово відновлює свою роботу український завод виробника напоїв «Кока-кола Беверіджес». 
 
До кінця кінця травня потужності планують налагодити на 100%.
 
Як інформує Україна молода, про це розповів директор з корпоративних зв'язків і сталого розвитку компанії Андрій Бублик, передає Forbes Україна.
 
«Ми плануємо до кінця травня відновити потужності на 100%»,– сказав Бублик.
 
За його словами, уже налагоджено виробництво напоїв Coca-Cola, Fanta та Sprite. Обʼєми їхнього виробництва в компанії не повідомляють.
 
Зазначається, що виробничі лінії заводу не постраждали, але повноцінно відновити виробництво одразу не вдається через проблеми з постачанням сировини й інших компонентів.
 
У березні на підприємстві внаслідок обстрілів була зруйнована електростанція та частково офісна будівля. Інші приміщення та склади постраждали некритично.
 
Цифр точних збитків у компанії не називають, пояснюючи поки їх відсутністю.
 
«Навіть якщо лінії не постраждали, то електростанція була знищена і відновлення довоєнного формату потребуватиме багатомільйонних інвестицій»,– пояснив Бублик.
 
Компанія повністю ще не відмовляється від імпорту Coca-Cola до України із Чехії та Польщі, щоб уникнути дефіциту, але вже експортує вироблені напої до Молдови.
 
«Постачання відновлюємо поступово, бо не можемо одночасно задовольнити потребу українського ринку»,– додав Бублик.
 
Експорт до Вірменії ще не відновили.
 
Населений пункт, де знаходиться завод, перебував під окупацією росії. Завод не працював майже два місяці. Його зупинили в перший день війни.
 
«У цей період у ритейл постачали залишки напоїв зі складів і ті, які імпортувалися з інших країн»,– йдеться у повідомленні.
 
Як повідомляла УМ, заклади мережі McDonald's залишаться зачиненими для відвідувачів в Україні, допоки триватимуть бойові дії й зберігатимуться загрози атак з боку російських агресорів. Наразі компанія займається передусім гуманітарною допомогою.