У рф пропонують конфіскувати активи бізнесменів із «недружніх» країн

13:27, 01.05.2022
У рф пропонують конфіскувати активи бізнесменів із «недружніх» країн

Спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін придумав "зеркальний" удар по "клятому" заходу.

В'ячеслав Володін, спікер Держдуми РФ, пропонує конфіскувати російські активи бізнесменів із «недружніх» країн.

 

Як інформує УМ, про це він написав 1 травня у своєму Telegram-каналі.

 

Так, за його словами, слід відповісти на ухвалений Палатою представників США законопроєкт, який, за його словами, "дозволяє передачу Україні заморожених активів російських компаній та громадян".

 

"Правильно щодо бізнесу, що знаходиться на території Російської Федерації, власники якого з недружніх країн, де приймаються подібні рішення, відповідати дзеркальними заходами: конфісковувати ці активи", - вважає Володін.

 

Виручені від продажу гроші він пропонує спрямувати на розвиток РФ.

 

Насправді у законопроєкті пропонується заморожені активи не передавати Україні безпосередньо, а продавати та виручені кошти використовувати на її потреби, зокрема військові.

 

Схвалений Палатою представників законопроєкт, ймовірно, так і не набуде чинності: адміністрація Байдена внесла власний законопроєкт з аналогічними положеннями, пише ВВС.

 

Як повідомляла УМ, економіка Росії вже відчутно деградує під впливом міжнародних економічних санкцій, Особливо страждають галузі, залежні від технологій та комплектуючих іноземного виробництва.

 

 Для уникнення санкційних обмежень Росія, маючи тісні взаємозв’язки у рамках економічних та інших союзів та об’єднань, намагається залучити треті країни.