Плідна співпраця: презентовано українсько-африканську бронемашину MAC OWL
Броньовану бойову машину MAC OWL офіційно презентувала українська компанія MAC HUB. >>
Канада передала Україні 155-мм гаубиці M-777 зі снарядами Excalibur.
Для посилення позицій на полі бою з росією уряд Канади схвалив передачу Україні певної кількості гаубиць типу М-777.
Як інформує УМ, про це йдеться у заяві уряду.
«Як заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо на початку цього тижня, Канада надала ЗСУ важку артилерію, як того просила Україна. Канада разом зі своїми американськими союзниками передала ЗСУ ряд гаубиць типу M-777 та відповідних боєприпасів», – йдеться у заяві.
Зазначається, що гаубиця M-777 легша і менша, але потужніша за будь-яку гармату такого типу. M-777 здатна точно вражати цілі на відстані до 30 км.
Крім того, Канада надала Україні значну кількість додаткових протиброньових боєприпасів Carl Gustaf за запитом Києва.
Канада також перебуває в процесі завершення контрактів на ряд броньованих машин комерційного зразка, які будуть відправлені в Україну якнайшвидше, а також контрактів на обслуговування та ремонт спеціалізованих камер безпілотників, які Канада вже поставила Україні.
Читайте також: Шмигаль подякував Фріланд за підтримку, яку Україні надає Канада
Загалом з січня 2022 року Канада виділила понад 118 млн дол. на військову техніку для підтримки України. У бюджеті на 2022 рік Канада також виділила 500 млн дол. додаткової військової допомоги Україні на 2022-23 фінансовий рік.
«У той час, як українці борються за захист свого суверенітету, свободи та незалежності, Канада продовжує надавати Україні військову техніку, необхідну для боротьби та перемоги у цій війні», – заявила міністр оборони Аніта Ананд.
Як повідомляла УМ, Париж передасть в Україну партію протитанкових ракет Milan і самохідні артилерійські установки Caesar.
Броньовану бойову машину MAC OWL офіційно презентувала українська компанія MAC HUB. >>
Державне бюро розслідувань викрило на Донеччині військових на розкраданнях при закупівлі дронів для армії. >>
Недільного дня 11 січня Україна прожила 1418-ту добу сучасної повномасштабної російсько-української війни. >>
Із Францією сперечаються Німеччина і Нідерланди через допомогу Україні. Обидві країни наполягають, щоб Київ мав змогу купувати американську зброю коштом кредиту ЄС на €90 мільярдів , але Франція проти того, щоб ці гроші йшли Штатам. >>
У ніч на 13 січня Центр спецоперацій "Альфа" СБУ разом із підрозділами угруповання сил і засобів Військово-морських сил завдали удару по виробничих корпусах заводу "Атлант Аеро" у Таганрозі Ростовської області рф. >>
Правоохоронці припинили діяльність організованої групи, яка налагодила міжрегіональний нелегальний ринок озброєння. >>