З Черніговом відновлюють залізничне сполучення

15:19, 15.04.2022
З Черніговом відновлюють залізничне сполучення

(facebook.com/Ukrzaliznytsia)

Компанія «Укрзалізниця» розпочинає відновлювати залізничне сполучення з деблокованим Черніговом та низкою населених пунктів області вже з 16 квітня.

 

Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба УЗ в п’ятницю.

 

Зазначається, що Чернігів був у ворожій блокаді понад місяць і постійно бомбардувався артилерією ворога.

 

До обласного центру їздитиме регіональний дизель-поїзд № 894/893, він вирушатиме з Чернігова о 07:00 та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський об 11:06. У зворотному напрямку поїзд буде відправлятися о 15:18 та прибуватиме до Чернігова о 19:20", - йдеться у повідомленні.

 

Дизель-поїзд робитиме зупинки на станціях Муравійка, Ім. Бориса Олійника, Вересоч, Вертіївка, Ніжин, Носівка, Кобижчі, Бобровиця, Заворичі, Бобрик, Бровари, Дарниця, Видубичі, Київ-Деміївський та Протасів Яр.

 

На маршруті спочатку курсуватимуть дизель-поїзди польського виробника Pesa, пізніше - сучасні пасажирські вагони на локомотивній тязі, кажуть в УЗ.

 

"Поступово відновлюємо залізничне сполучення зі звільненими від окупації та блокади містами.

 

 

Зокрема, вже відновили залізничне сполучення із Сумською областю, тепер на черзі Чернігівська область. Відновлення міграції населення між містами означає, що наша економіка починає працювати, ми стаємо сильнішими", - заявив голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Камишін.

 

"Для відновлення руху до Чернігова залізничникам у стислі терміни довелося відремонтувати низку інфраструктурних об’єктів, які пошкодив ворог. Це, зокрема, майже 300 км колій, міст на станції Заворичі та на перегоні Липів Ріг – Вертіївка, шляхопровід у Ніжині.

 

Також на напрямку відновлено пристрої СЦБ та зв'язку. На дільниці Бровари – Ніжин – Чернігів відновлено контактну мережу, на інших ділянка роботи ще продовжуються", - додають в компанії.

 

Також Укрзалізниця відновлює з 16 квітня рух приміських поїздів Дарниця - Ніжин. Перший поїзд з Ніжина вирушатиме о 06:00 та прибуватиме на залізничну станцію Дарниця (Київ) о 08:45. Наступний поїзд вирушатиме з Ніжина о 12:15 та прибуватиме до Києва о 15:00.

 

У зворотному напрямку поїзди вирушатимуть з Дарниці о 09:00 та 17:17, прибуватимуть до Ніжина об 11:45 та 20:00 відповідно.

 

Як повідомляла «УМ», Укрзалізниця вшанувала пам’ять загиблих від обстрілу на вокзалі у Краматорську, запустивши по всій країні поїзди з квітами на порожніх місцях.