Окупанти передислокують техніку на Луганщині: готують наступ

07:12, 05.04.2022
Окупанти передислокують техніку на Луганщині: готують наступ

На Луганщині захисники України регулярно знищують ворожу бронетехніку. (facebook.com/pressjfo.news)

На Луганському напрямку російські окупаційні війська з метою підготовки до проведення наступальної операції  здійснюють розгортання елементів оперативної побудови наступального угруповання та нарощує систему управління.

 

Загарбники проводять перегрупування і намагаються покращити тактичне положення на окремих напрямках.  Триває формування та переміщення додаткових підрозділів російської федерації для участі у бойових діях в районах населених пунктів Рубіжне, Попасна.

 

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа",зафіксовано накопичення важкої бронетехніки і ствольної артилерії окупантів в окупованому м. Первомайськ. Зокрема, на території промислової бази "ШПУ з буріння стволів і свердловин", яка знаходиться за адресою: м. Первомайськ, вул. Воровського, 22.

 

Наразі територія бази використовується окупантами та їх місцевими посіпаками для зберігання ствольної артилерії і ремонту важкої бронетехніки. Свого часу "ШПУ з буріння стволів і свердловин" мало у своєму розпорядженні розгалужену ремонтну та промислову базу – механічний цех, цех по ремонту бурового устаткування, ковальсько-зварювальний цех, електроремонтний цех, транспортний цех, монтажну дільницю, підземну ділянку бурових робіт, склади обладнання і матеріалів.

 

Ворог навмисно розміщує військову інфраструктуру і техніку в місцях масового скупчення цивільного населення, використовуючи їх як живий щит, тим самим виключаючи відкриття відплатного вогню з боку ЗСУ.

 

За інформацією місцевих джерел "Права Справа", останнім часом відзначається активна передислокація важкої бронетехніки і живої сили бойовиків з глибини окупованої території Луганщини в район міста Первомайська.Зокрема, зафіксований рух колони у складі яких були БМП та "Урали".

 

Так, наприклад, в окупованому Луганську було зафіксовано рух колони у кількості 12 вантажівок з особовим складом, які рухалися убік Алчевська. На кабінах автівок зафікосвано тактичний знак "чотири". Крім того, в цьому напрямку було зафіксовано рух колони бензовозів.

 

Зі Стаханова в напрямок м. Попасне важка бронетехніка  і вантажівки з особовим складом переміщується трьома шляхами, а саме: через КАдіївський міст, через Сокологорівку і с. Калинове.

 

Нагадаю, днями на Попаснянському напрямку, за даними громадської ініціативи "Права справа", ЗСУ нанесли вогневе ураження по місцях скупчення окупантів. Йдеться про окуповане місто Первомайськ, територію колишнього ПТУ №39, яку наразі перетворено на логістичну базу окупаційних військ. Причому відомо про втрати і серед особового складу ворога (за різними оцінками – до 50 осіб), і передусім важкої бронетехніки.

 

 Крім того, внаслідок вогневого удару по районах накопичення живої сили противника знищено декілька одиниць техніки приватної військової компанії "Вагнер". Ідеться, зокрема, про завдання удару поблизу колишньої будівлі "Укртелекому". Ця інформація підтверджує присутність учасників приватної військової компанії "Вагнер" у бойових діях на сході України.

 

Координати логістичної бази окупантів і місць накопичення важкої бронетехніки були надані ЗСУ аналітичним відділом громадської ініціативи "Права Справа".

 

Збройні сили України дають відсіч ворогу! Ми – під надійним захистом наших військових. Зберігаємо спокій і віримо в ЗСУ!

 

І головне – віримо в нашу перемогу!

 

Як повідомляла «УМ», російські загарбники готуються захопити Харків та атакувати українські війська в зоні ООС.

 

Втім, наразі їм не вдається підступитися до міста, а не деяких напрямках ЗСУ відкидають ворога.