У Києві школи поступово переходять на дистанційку

14:45, 22.01.2022
У Києві школи поступово переходять на дистанційку

У Києві перейшли на дистанційне навчання майже тисячу класів (Фото КМДА)

Через стрімке зростання захворюваності на коронавірус серед школярів,  у Києві відправили на онлайн-навчання майже тисячу класів у різних школах.

 

Захворюваність серед школярів – далека від критичних показників і столичні школи поки працюють у звичайному режимі. 


Як інформує Україна молода, про це повідомляє пресслужба КМДА із посиланням на заступника голову КМДА Валентина Мондриївського.


«Київ наразі перебуває в жовтій карантинній зоні, а це означає, що всі школи працюють у стандартному режимі. Водночас керівництво шкіл має приймати самостійне рішення щодо переведення на дистанційний режим навчання класу, його паралелі або всієї школи – виходячи з ситуації із захворюваністю саме в закладі освіти», – сказав посадовець.


За його словами, зараз спостерігається зростання захворюваності, «і це тривожна тенденція, хоча кількість хворих не критично висока»


«Так, із 320 тисяч учнів та вчителів, хворих – трохи більше ніж 1,5 тисячі. На дистанційне навчання відправили 2 школи та майже тисячу класів у різних навчальних закладах», – зауважив Мондриївський.


Він зазначив, що в столиці роблять усе для запобігання стрімкого поширення вірусу.


«Голови районних адміністрацій отримали доручення посилити контроль за протиепідемічними заходами в школах. Є чіткий регламент з прибирання та дезінфекції, а також вимоги щодо доступу у приміщення співробітників і учнів», – додав Мондриївський.


Нагадаємо, учні п’ятих-одинадцятих класів шкіл Львівської та Тернопільської міських територіальних громад можуть перейти на дистанційну форму навчання.


Як повідомляла УМ, сьогодні  — останній день, коли усі охочі можуть зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року.