ДБР затримало або збирається предʼявити підозру кільком генералам ЗСУ
Затримати або повідомити про підозру кільком високопоставленим офіцерам сьогодні, 20 січня, збирається Державне бюро розслідування. >>
Українка буквально шокує головну героїню Емілі (праворуч) своїм зовнішнім виглядом, неосвіченістю та поведінкою. (Скріншот відео)
Сервіс Netflix дав офіційну відповідь на звернення міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка про неприйнятне зображення українки у другому сезоні серіалу «Емілі в Парижі».
Як інформує Україна молода, про це Ткаченко повідомив виданню dev.ua у вівторок.
Нагадаємо, що образ українки у популярному серіалі «Емілі в Парижі» обурив багатьох користувачів соцмереж в Україні.
Олександр Ткаченко звернувся до стрімінгового сервісу Netflix з офіційним листом, в якому висловив занепокоєння стереотипним баченням.
«Відповідь Netflix на мій лист щодо образу українки в серіалі «Емілі в Парижі» достатньо дипломатична. Подякували за зворотний зв’язок. Але про стурбованість українських глядачів зображенням українки почуто. Домовились, що у 2022 році будемо більш в тісному контакті, аби упередити подібні випадки», — розповів Олександр Ткаченко.
Міністр також відзначив «активну громадську позицію» довкола серіалу «Емілі в Парижі» і стурбованістю щодо іміджу України в світі.
«Така активна громадська позиція точно сприятиме тому, щоб при подальшому показі персонажів української національності у майбутніх зйомках Netflix було враховано ставлення українців», — додав він.
Нагадаймо, в одному з епізодів серіалу українку показали як дурнувату злодійку. Вона прилетіла з Києва та буквально шокує головну героїню Емілі своїм зовнішнім виглядом, неосвіченістю та поведінкою.
Увагу на це в Instagram звернула одна з глядачок шоу, що проживає в Парижі, українка Євгенія Гаврилко. Дівчина опублікувала пост, в якому висловила своє обурення. Її підтримала велика кількість користувачів соціальних мереж.
Як повідомляла «УМ», українці звинуватили творців американського серіалу «Емілі в Парижі» у стереотипному зображенні європейок зі східної Європи та приниженні українок.
Затримати або повідомити про підозру кільком високопоставленим офіцерам сьогодні, 20 січня, збирається Державне бюро розслідування. >>
Очільником Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного призначено бригадного генерала Романа Качура. >>
Першу мобільну станцію ARCHA1 для порятунку та консервації бібліотечних фондів отримала Національна бібліотека України. >>
Австралійський уряд викликав російського посла та погрожує вислати його з країни, якщо підтвердиться інформація про вбивство мешканця Мельбурна Оскара Дженкінса, який воював на боці України та наприкінці року потрапив у полон до російських окупантів. >>
Із надзвичайно важливого партнерства розпочали рік Україна та Канада: дві найбільші бібліотеки цих країн — Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського та Публічна бібліотека Торонто (Toronto Public Library) — підписали Меморандум про співпрацю. >>
У піхоту масово переводять спеціалістів Повітряних сил ЗСУ, більше того – скорочують також мобільні вогневі групи. >>