Трясовина обвалу Зе-влади. Чи є життя без Єрмака?
Після корупційного скандалу довкола «плівок Міндіча» внутрішній обвал української влади став очевиднішим. >>
(kremlin.ru)
Президент Росії Володимир Путін попереджає країни Заходу, як входять до Північноатлантичного Альянсу, що реакція Москви на розширення НАТО «може бути різною».
За його словами, це станеться у випадку відмови Заходу надати Росії так звані «гарантії безпеки».
Як передає Україна молода, позицію Кремля наводять російські ЗМІ в неділю.
Зокрема, Путін заявляє, що «відповідь РФ може бути найрізноманітнішою і буде залежати від рекомендацій воєнних експертів» у випадку відмови США і НАТО надати «гарантії безпеки».
При цьому президент РФ нібито «розраховує, що Росія і США зможуть досягнути юридично закріпленого переговорного результату за гарантіями безпеки».
Мовляв, Кремль планує досягнути дипломатичного результату, а не для того, щоб «щось припинити».
Нагадаємо, що Росія вимагає від Сполучених Штатів й НАТО гарантій, що до Альянсу не вступить Україна та низка інших країн.
Як повідомляла «УМ», 17 грудня МЗС РФ оприлюднило "проєкти договорів" про фактично розподіл сфер впливу в Європі, які Москва хоче підписати з НАТО та Вашингтоном.
У Білому домі на це відповіли, що США не розпочнуть консультації з Кремлем без європейських союзників та партнерів. При цьому в НАТО заявили, що розглядають можливість діалогу з РФ щодо цього питання, але з урахуванням позиції України.
Нові супутникові знімки показують, що Росія продовжує нарощувати свої сили в анексованому Криму та поблизу України.
Після корупційного скандалу довкола «плівок Міндіча» внутрішній обвал української влади став очевиднішим. >>
Документ ухвалено 4-5 грудня 2025 року як офіційну Національна стратегія безпеки (National Security Strategy) другої адміністрації Трампа. >>
16 лауреатів Нобелівської премії в понеділок, 1 грудня, звернулися до лідерів США, Росії, України та європейських країн із закликом до негайного припинення вогню в Україні та звільнення полонених, які утримуються як у російських, так і в українських вʼязницях. >>
Контроль росії над Кримом та іншими окупованими українськими територіями Сполучені Штати Америки готові визнати – в обмін на те, що рф підпише мирну угоду. >>
Адміністрація президента Дональда Трампа наполягатиме на укладенні мирної угоди перед тим, як погодитися на будь-які довгострокові гарантії безпеки для України – про це повідомив європейських союзників Державний секретар США Марко Рубіо. >>
Чи всі люди хочуть миру? Ні, лише ті, хто справді знає, що таке війна. >>