Знайдено мертвим журналіста, військослужбовця Андрія Нікітіна, фото
Після кількаденних пошуків журналіста й військовослужбовця Андрія Нікітіна з Дніпропетровщини знайшли мертвим. >>
Люди несуть квіти на місце вбивства Павла Шеремета
У Києві на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка триває акція пам’яті убитого журналіста Павла Шеремета.
Сьогодні йому виповнилося б 50 років.
Як інформує Україна молода, про це повідомили українські ЗМІ з місця події у неділю.
Біля пам’ятника Шеремету, власне де і загинув журналіст, зібралися білоруські та українські представники ЗМІ, друзі Павла, інші небайдужі. Усі несуть квіти.
Для довідки: народився Павло Шеремет у Мінську 28 листопада 1971 року. За свою журналістську кар’єру працював спеціальним кореспондентом, ведучим аналітичної програми, редактором білоруських ЗМІ.
Шеремет часто фігурував як представник опозиції режиму білоруського президента Лукашенка. У 2005 році журналіст був ініціатором створення інформаційно-аналітичного сайту «Білоруський партизан».
У другій половині 2000-х років Шеремет також згадувався в пресі як керівник видавництва «Партизан», яке, крім його власних книг, випустило, зокрема, одну з книг російського опозиційного політика Бориса Нємцова.
У 2010 році Павла Шеремета позбавлено громадянства Білорусі. Як офіційна причина в документах вказувалась наявність у журналіста громадянства РФ, хоча, як зазначалося в пресі, білоруські закони не забороняли друге громадянство. З 2012 року жив в Україні.
Останні роки працював в «Українській правді», був ведучим на Радіо «Вести». Поховали журналіста в Мінську.
12 грудня 2019 року тодішній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозр лікарю і волонтеру Юлії Кузьменко, медсестрі парашутно-десантного батальйону Яні Дугарь і ветерану АТО Андрію Антоненку.
У вересні 2020 року обвинувальний акт щодо них направили до суду. Обвинувачувані заперечують причетність до вбивства Шеремета.
Як повідомляла УМ, Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року - авто, в якому він їхав, було підірване саморобною вибухівкою.
Після кількаденних пошуків журналіста й військовослужбовця Андрія Нікітіна з Дніпропетровщини знайшли мертвим. >>
З 1 грудня 2024 року громадяни можуть витратити 1000 грн державної допомоги на передплату періодичних медіа. >>
Імена 80 973 російських військових, загиблих під час повномасштабного вторгнення в Україну встановили Бі-бі-сі спільно з російським виданням "Медіазона" і волонтерами. >>
Президент України очікує на підтримку України з боку новообраного президента США Дональда Трампа у разі перемовин Києва з Москвою щодо війни. >>
Вихід нової поштової марки до століття з початку мовлення «Українського радіо» — одного з найпопулярніших розмовних радіо країни, анонсували в «Укрпошті». >>
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення в межах Тижня медіаграмотностіоприлюднила тест з медіаграмотності знання профеійних стандартів для журналістів та працівників медіа. >>