ЄС поступово припинить імпорт російського газу – Європарламент
вропейський парламент у середу, 17 грудня, схвалив план Європейського Союзу щодо поступової відмови від імпорту російського газу до кінця 2027 року. >>
Аналітики стверджують, що провокаціями з мігрантами Москва відволікає увагу від подій на сході України. (Фото: twitter.com/HRDefsEN)
У понеділок 15 листопада мігранти заявили про чергову "підготовку" білоруськими силовиками "прориву" кордону. Зокрема, біженців агітують "руйнувати паркан та йти далі".
Як інформує УМ, про це у понеділок 15 листопада повідомили на pap.pl.
«Білоруська влада вночі переконувала молодих людей з-поміж мігрантів, які залишилися в таборі спиляти паркан і йти далі», - йдеться в повідомленні.
Співрозмовник польської радіостанції стверджує, що деяких чоловіків проводять углиб лісу, а "головний перехід" призначено на сьогодні.
Разом з тим, ЗМІ, посилаючись на заяви мігрантів стверджують, що самі біженці "не бажають руйнувати паркан та силоміць перетинати кордон".
Вказано, що ситуація у таборі мігрантів щодня загострюється.
Польща заявляє про підготовку "прориву" мігрантів, спланованого білоруськими силовиками.
Нагадаємо, раніше польські ЗМІ заявили, що білоруські силовики протягом 14 листопада вели підготовку великого прориву мігрантів до Польщі. Людям роздають інструкції, обладнання та сльозогінний газ.
Додамо, нещодавно мігранти зробили дві спроби прориву польського кордону, групі з 50 осіб у результаті вдалося потрапити до країни.
Як повідомляла УМ, офіційна Варшава розглядає сценарій закриття усіх прикордонних переходів та зупинки залізничного руху на кордоні з Білоруссю.
вропейський парламент у середу, 17 грудня, схвалив план Європейського Союзу щодо поступової відмови від імпорту російського газу до кінця 2027 року. >>
Українські спортсмени братимуть участь на міжнародних змаганнях, де присутні представники росії та Білорусі під власною національною символікою. >>
У Берліні завершився дводенний раунд переговорів, у ході яких представники України, США та ЄС обговорювали 20-пунктний план припинення вогню. >>
Процес підписання Конвенції про створення Міжнародної комісії з розгляду заяв щодо шкоди, завданої агресією Росії проти України, почався 16 грудня в Раді Європи. >>
У Берліні під час переговорів американці вперше однозначно заявили про реальні безпекові гарантії для України, що передбачають військову участь США у відповідь на відновлення російської агресії. >>
Генеральна асамблея ФІДЕ проголосувала за повернення національних символів росіянам та білорусам. >>