Нацакадемію сухопутних військ ім. Сагайдачного очолить генерал Качур
Очільником Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного призначено бригадного генерала Романа Качура. >>
Національний культурний Центр України у Москві наразі не має керівника. (Фото: ukrcentr.ru)
Кандидат на посаду генерального директора Національного культурного центру України у Москві Олег Овсієнко не відповідає кваліфікаційним вимогам.
Зокрема, на кандидатуру Овсієнка звернули увагу громадські діячі і представники культурно-мистецької спільноти, які просять Президента провести кадровий конкурс прозоро та у відповідності до чинного законодавства.
Як передає Україна молода, про це інформують вітчизняні ЗМІ з посиланням на джерела у мистецькій спільноті.
Конкурс на посаду генерального директора Національного культурного центру України у Москві, який входить до структури Державного управління справами, намагаються провести вже втретє впродовж року.
Серед кандидатів, допущених конкурсною комісією, є співробітник ДУС, колишній заступник директора ДП «Зал офіційних делегацій» Держуправління Олег Овсієнко.
Згідно автобіографії, викладеної на офіційному сайті ДУС, пан Овсієнко не відповідає багатьом кваліфікаційним вимогам до посади, а саме:
не має відповідного стажу роботи у сфері культури, профільної освіти, тощо.
Громадські діячі, представники культурно-мистецької галузі звертаються до Президента України не допустити порушення Закону України про культуру та провести конкурс згідно чинного законодавства.
Національний культурний Центр України у Москві було створено ще у 90-х роках минулого століття для культурно-просвітницької діяльності, підтримки української діаспори в Росії, популяризації української культури, мови та історії.
Через брак коштів та професійних кадрів останнім часом він працює дуже погано, - стверджують громадські діячі. Що є недопустимим, особливо зараз, під час конфлікту з Російською Федерацією.
Як повідомляла «УМ», півроку тому Світовий конґрес українців просив Зеленського та РНБО заборонити на території України організацію «Россотруднічество» через те, що її представники назвали Тараса Шевченка російсько-українським поетом.
Очільником Національної академії сухопутних військ імені Сагайдачного призначено бригадного генерала Романа Качура. >>
Першу мобільну станцію ARCHA1 для порятунку та консервації бібліотечних фондів отримала Національна бібліотека України. >>
Угоду про 100-річне партнерство задля поглиблення безпекових зв'язків та зміцнення партнерства для майбутніх поколінь підписали Україна та Британія. >>
Закон № 12076 (4197- ІХ) "Про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" щодо особливостей взяття громадян України на військовий облік призовників та їх медичного огляду під час проходження ними базової загальновійськової підготовки" 15 січня підписав Президент. >>
Із надзвичайно важливого партнерства розпочали рік Україна та Канада: дві найбільші бібліотеки цих країн — Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського та Публічна бібліотека Торонто (Toronto Public Library) — підписали Меморандум про співпрацю. >>
У Римі Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Італії Серджо Маттареллою. >>