Кожному — свій темп. На Закарпатті відбувся перший за чотири роки чемпіонат України з ультрабігу
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Станіслав Горуна в мить тріумфу в Токіо. (Фото НОК України)
Український каратист Станіслав Горуна здобув бронзу в куміте у ваговій категорії до 75 кг і приніс Україні 14-ту нагороду Олімпійських Ігор у Токіо в п’ятницю.
Як повідомляє Україна молода, про це інформує НОК України.
«Перемогти італійця Луїджі Буса нашому спортсмену не вдалося (0:3), проте вже виходом у півфінал він гарантував собі місце на олімпійському п`єдесталі на арені «Ніппон Будокан», - наголосили у НОК.
Зауважимо, що карате дебютує в олімпійській програмі на цих Іграх. І кожна медаль здобута, у Токіо, відкриває нову сторінку в літописі цього виду спорту.
«Тож вітаємо Станіслава, його тренера Антона Нікуліна та усю Україну з цим історичним досягненням!», - додали у Національному олімпійському комітеті України.
Сам Станіслав Горуна так прокоментував свій виступ:
«Емоції більш позитивні будуть завтра. Зараз я незадоволений результатом та своїм виступом. На це є свої причини. Я відчуваю різницю між очікуванням і між тим, що маю. В принципі непоганий результат. А взагалі, я в захваті від Олімпійських ігор і змінив свою думку про них. Велика кількість прапорів, країн, увесь світ займається спортом на високому рівні. Престижно бути тут. Наразі увесь світ слідкує за Олімпіадою і це неймовірно бути в центрі цього».

Станіслав Горуна (праворуч) носить оселедець.
Як повідомляла «УМ», 5 серпня українська каратистка Анжеліка Терлюга виборола срібну медаль Олімпіади в Токіо.
Наразі на Олімпіаді у Токіо Україна завоювала 14 нагород: 1 - "золото", 3 - "срібла" і 10 - "бронз".
За минулі роки неабиякої популярності в світі та особливо в Україні набрали змагання на витривалість. >>
Представниці української збірної цього сезону чи не кожного тижня радують своїх фанатів чудовими результатами. >>
У професіональному спорті добре знають, що максимальна зосередженість та продуктивність на заключному етапі змагального процесу забезпечує найкращий результат. >>
На грунтовому турнірі у французькому Руані вперше в історії дві українські тенісистки грали фінал на рівні WTA-Туру. Посіяна тут під першим номером Марта Костюк у двох сетах переграла свою 19-річну співвітчизницю Вероніку Подрез - 6:3, 6:4. >>
У французькому Руані на турнірі WTA 250 відбудеться український фінал. Це стало відомо після того, як представниця Румунії Сорана Кирстя (26) знялася перед півфінальним матчем проти нашої тенісистки Вероніки Подрез (209) через травму лівої ноги. >>
Спортсменів із росії та Білорусі не допустять до виступів на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду, який має пройти в Польщі у 2027 році. >>