У черкаському селі господар возить собак на прогулянки мотоциклом

14:53, 23.07.2021
У черкаському селі господар возить собак на прогулянки мотоциклом

Песикам пощастило з господарем.

На Черкащині у селі Балаклея місцевий житель  Олексій Панасенко  щодня возить у колясці мотоцикла, або в багажнику автівки на прогулянки п'ятьох своїх собак. Чоловік розповів «Суспільному Черкаси», що такі прогулянки собаки полюбляють більше, ніж ласувати м'ясом.

 

За його словами, найулюбленіший маршрут чотирилапих – річка чи ліс. Вухаті  мостяться в машині, щойно господар до неї підходить: «Коли я починаю їхати – вікна відчинені, вони мордочки свої у вікна виставляють. Якщо я їду заднім ходом, уже без команди лягають, щоб мені видно було дорогу позаду».

 

Вівчарок звати Джесі, Устіна та Россі, клички такс – Космос та Лесі. Усі між собою дружать: «У нас ніколи немає ніяких сутичок. Коли цуценяті Джесі не вистачало молока, Лесі вигодовувала його і трьох своїх цуценят, попри те, що вона такса, а цуцик – вівчарка», – розповів пан Олексій.

 

І додає, більше за м’ясо собаки люблять лише прогулянки до річки Сріблянки в колясці мотоциклу. Кожна вівчарка та такса привчена до свого місця у транспорті.

 

«Командир екіпажу – такса Космос, Джесі з Устіною по центру. Рося штурман, - спереду сидить. Лесі – запасний пілот. Вони люблять, щоб вітер обдував шерсть. А потім у воді граються».

 

Попри зайнятість, роботу чи стан здоров’я чоловік везе "своїх дівчат" та Космоса до річки.

 

«Інакше я не можу, коли дивлюся в їхні довірливі очі. Це ж життя з ними, це наче я сам скупався разом з ними. Коли вони задоволені, то й на душі легше, і все добре».

 

За словами чоловіка, вівчарки та такси без подорожей не живуть і дня.