Євро-2020: Збірна Англії перемогла Україну, фото

00:25, 04.07.2021

Англійці ще не знали поразок на Євро-2020.

Збірна України з футболу програла збірній Англії з рахунком 4:1 у чвертьфіналі Чемпіонату Європи, який відбувся у Римі на Олімпійському стадіоні в ніч на неділю.

Отже національна збірна залишає турнір.

Про це повідомляє Україна молода.

Зауважимо, що вже на перших хвилинах Україна отримала швидкий гол: на четвертій хвилині після пасу врозріз між захисниками Гаррі Кейн пробив Георгія Бущана - 1:0.

Вже згодом, на 46-й хвилині після виконання стандарту Гаррі Магуайр ударом головою збільшив рахунок: 2:0.

Тим не менше через пару хвилин Кейн робить дубль, пробивши нашого голкіпера Бущана у другий раз в цій грі - 3:0.

Україна в другому таймі отримала ще й четвертий гол у свої ворота: на 63-й хвилині після подачі стандарту Джордан Хендерсон забиває головою четвертий гол.

Збірна України після 0:4 робила спроби щось створити в атаці, але вони виглядали млявими та не конкурентними.

"Ми написали нову історію Українського футболу. Спасибі за ЄВРО-2020!", - написали в Українській асоціації футболу після матчу.

У півфіналі турніру Англія гратиме з Данією, яка трохи раніше здолала чехів.

Таким чином, Україна достроково залишає чемпіонат Європи, де грала втретє поспіль.

На домашньому Євро-2012 та у Франції 2016 року українцям не вдалося подолати групову стадію фінальних турнірів. На Євро-2020 «синьо-жовті» вперше в історії пробилися до чвертьфінальної стадії континентальної першості.